ultrAslan'dan sert açıklama

ultrAslan'dan sert açıklama
Galatasaray yönetim Kurulunun Fatih Terim'in görevine son vermesinin ardından taraftar Terim'e sahip çıktı.

Galatasaray taraftar grubu olan ultrAslan Fatih Terim'in görevden alınması hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada "Galatasaray Lisesi kültürü ile alakası olmayan hastalıklı zihniyet, Mekteb-i Sultani kimliklerinin arkasına saklanarak entrikalarını hayata geçirmiş, göreve geldiği günden bugüne Başkanımızı yanlış yönlendirmiş ve halen de yönlendirmektedir" denildi.

Takıma herzaman destek çağrısı yapılan açıklamada "Hocamızın söylediği gibi “Aslolan GALATASARAY’dır” felsefesini benimsemiş GALATASARAY taraftarları olarak takımımızın her zaman yanında olacağız" denildi.

İşte ultrAslan'ın açıklamasının tam metni:

Bu akşam itibarıyla Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda Teknik  Direktörümüz İmparator Fatih TERİM ile yolların ayrılması kararının çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.

Galatasaray ne zaman başarılı olsa, ne zaman ivmesini yukarıya doğru çevirse harekete geçen hastalıklı kafatasçı zihniyetin uzun süredir devam eden operasyonu da bu hareketle ne yazık ki kendi açılarından başarıya ulaşmış, Galatasaray'ımızı ise derin bir kaosun ortasına itmiştir.

ultrAslan olarak son yaptığımız koreografide dahi armamızın doğduğu Mekteb-i Sultani ile gurur duyduğumuzu dünyaya ilan etmiş, ve tüm Galatasaray camiasını bir arada omuz omuza olmaya davet etmiştik. Ancak camianın köşe başlarını tutmuş bu kafatasçı ve Galatasaray Lisesi kültürü ile alakası olmayan hastalıklı zihniyet, Mekteb-i Sultani kimliklerinin arkasına saklanarak entrikalarını hayata geçirmiş, göreve geldiği günden bugüne Başkanımızı yanlış yönlendirmiş ve halen de yönlendirmektedir. Ne yazık ki Başkanın düştüğü bu tuzak bugün Galatasaray’ın gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden birine çok büyük bir vefasızlık örneği sergilemesine neden olmuştur.

Biz Hocamızın söylediği gibi “Aslolan GALATASARAY’dır” felsefesini benimsemiş GALATASARAY taraftarları olarak takımımızın her zaman yanında olacağız. Ancak Hocamıza yapılan bu ayak oyunlarını unutmayacağımızı ve bunun kamuoyunda gayet iyi bilen sorumlularının enselerinde

GALATASARAY taraftarının nefesini daima hissedeceklerini kamuoyuna kararlılıkla bildiririz!

ultrAslan

(MUO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com