Ulu, ödüle doymuyor!..

Ulu, ödüle doymuyor!..
10. Avrupa Gazeteciler Derneği, “Yılın En İyileri” ödülleri kategorilerinde AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı Ömer Ulu'yu “Yılın En Başarılı Bürokratı” ödülüne layık gördü. 10. Avrupa Gazeteciler Derneği, “Yılın En İ

10. Avrupa Gazeteciler Derneği, “Yılın En İyileri” ödülleri kategorilerinde AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı Ömer Ulu'yu “Yılın En Başarılı Bürokratı” ödülüne layık gördü. 10. Avrupa Gazeteciler Derneği, “Yılın En İyileri”ni 10 Nisan 2011 Pazar günü İstanbul Çırağan Sarayı'nda ödüllendirecek.
10. Avrupa Gazeteciler Derneği, yılın en iyilerini 10 Nisan 2011 Pazar günü Vatan Şaşmaz'ın sunumu ile ödüllendirecek, ödül törenine çok sayıda davetli katılacak.
10 Nisan 2011 Pazar günü gerçelşetirilecek ödül törenine; Kültür Bakanı Ertuğrul Günay, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, Azerbaycan'dan ve Belçika'dan bazı bakanlar ve milletvekilleri, siyaset dünyasının tanınmış simaları, bir çok ulusal basın mensupları ve bir çok ses ve sinema sanatçısı katılacak.
Bir çok ulusal televizyon kanalı tarafından izlenecek ödül törenini, Azerbaycan ve Bürüksel televizyon kanalları da canlı bağlantılarla yayınlaycak.
EGO eski Genel Müdürü Ömer Ulu, Ankara'da bin 90 adet doğalgazlı aracı Türkiye'ye kazandırarak TAÇED tarafından Türkiye'de 'En Çeverci Kuruluş' ödülüne daha önce layık görülürken geçtiğimiz günlerde ise İnternet medyasında 10. yılını geride bırakan www.magazinci.com, “2010 Yılının En İyileri” kategorisnde AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı olan ve birçok başarılara imza atmış olan Ömer Ulu'yu “Yılın Bürokrat” ödülüyle ödüllendirmişti.

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com