Uluca adaylığını açıkladı

Uluca adaylığını açıkladı
16 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 8. olağan kongresinde İl Başkanı Kamil Konya'nın ardından Ahmet Uluca da il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. MHP il camiasının etkili isimlerinden Latif Koç ve M. Ali Türker&#

16 Ağustos Pazar günü yapılacak olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 8. olağan kongresinde İl Başkanı Kamil Konya'nın ardından Ahmet Uluca da il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. MHP il camiasının etkili isimlerinden Latif Koç ve M. Ali Türker'i de yanına alan Uluca, birlik beraberliği sağlamak için aday olduğunu vurguladı. 

Bu hafta sonu yapılacak olan MHP Kütahya il kongresi öncesinde Ahmet Uluca da adaylığını açıklarken, başkanlığa aday olacağı konuşulan isimlerden Latif Koç'un Ahmet Uluca'ya destek vereceği öğrenildi. Latif Koç ve M.Ali Türker'in yanı sıra partililerin katılımı ile adaylığını açıklayan Uluca konuşmasında, “Demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından biri olan siyasi partilerimiz, ülkeye hizmetin birer aracıdır. Ülkemizin en köklü siyasi partilerinden birisi olan MHP, Türkiye'nin kalkınması halkımızın daha refah ve huzur içinde yaşaması için Türk halkının teveccühü ile hizmet etmeye devam etmektedir. Başlayan bu kongre sürecinde ben ve arkadaşlarım MHP de il başkanlığına aday olmaya karar verdik”dedi

Adaylığın hizmet yarışı olduğunu bilerek, hizmete talip olduğunu ifade eden Uluca, Milliyetçi Hareket Partisini daha iyi temsil edeceklerine ve birleştirici unsur olacaklarını inandıklarını vurguladı. “Ben ve arkadaşlarımın bu göreve talip olmalarının ana nedeni Kütahya' da her kesimce kabul gören insanlardan oluşan güçlü bir kadro oluşturarak halkımızın karşısına çıkıyoruz” diyen Uluca, AK Parti hükümetini şu şekilde eleştirdi:

“Türkiye'de yaşayan her ferdin bildiği gibi Kütahya AKP 'ye oy vermede üçüncü sırada hizmet alma sıralamasında ise son sıralardadır. Örnek; İşten çıkarılan işsiz sırasında birinci sırada, boşanmada ikinci sırada, göç veren iller sırasında başlardadır, haciz işlemleri sıralamasında yine ön sıralarda yer almaktadır. Kütahya halkından aldığı oyun karşılığını hizmet olarak veremeyen AKP hükümetinin olumsuzluklarını insanımıza anlatmaya devam edeceğiz. Bunları anlatmaktaki ana gayemiz beş tane en tembel sıralamasında birinci sırada yer alan millet vekillerini çalışmaya, insanımıza hizmet üretmeye sevk etmektir. Amacımız Kütahya halkını yokluk-yoksulluktan ve işsizlikten kurtarmak, Kütahya'yı biraz daha ileri götürmektir.”Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com