"Ulucamii civarını büyük bir meydan yapacağız"

"Ulucamii civarını büyük bir meydan yapacağız"
Kütahya Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Altuğ Atalay kültürel anlamda da, siyasi anlamda da Kütahya’nın önemli mekanlarından biri olan Ulucami civarınında bulunan esnafları ve kahveleri ziyaret etti, vatandaşların hatırlarını sorup, sıkıntılarını dinledi.

Kütahya’nın siyasi nabzının en iyi alınabildiği yerlerden olan Ulucamii civarında, kendisinin siyasete girmesinden memnuniyet duyulduğunu ve idari tecrübesini Kütahya halkına belediyecilik anlamında da aktarmasının olumlu karşılandığının görülmesinden memnuniyet duydu.

Dr. Altuğ Atalay Belediye Başkanı olması durumunda ilk yapacağı işlerin başında Kütahya’da üç büyük meydan yapacağını ilk etapta, Ulucamii ve çevresini, Ulucamii den gelen manevi atmosferi ve ihtişamı, buranın kendine has kültürünü muhafaza ederek, hemşerilerimizin ve Kütahya dışından gelen vatandaşların rahatlıkla gezip eski Kütahya’yı tanıyabilecekleri, halkımızın huzur içinde dinlenebileceği büyük bir meydan yapacağını, bunu yaparken bölgede bulunan esnaf ile görüşüp onların taleplerini ön planda tutacağını, bölgede yapılan ticareti geliştirmek için esnafla birlikte ortak projeler uygulayacağını, bu bölgenin sevgi yolu ile kopukluğunu bitirerek vazodan Ulucamii etrafına kadar her kesimde hareketliliği sağlayacak projelerinin olduğunu belirtti. Genel olarak da buradaki esnaf ve vatandaşlar da kendilerinin fikirlerinin dinlenmesinden ve uygulanacak olan projelerin kendilerine anlatılmasından memnuniyet duyduklarını belirttiler.  (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com