Uluslararası Plastik ve Kauçuk Teknolojileri Konferans ve Sergisi

Uluslararası Plastik ve Kauçuk Teknolojileri Konferans ve Sergisi
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğretim elemanları 'Uluslararası Plastik ve Kauçuk Teknolojileri Konferans ve Sergisine' katıldı.

 Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) öğretim elemanları 'Uluslararası Plastik ve Kauçuk Teknolojileri Konferans ve Sergisine' katıldı. 

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim üyesi ve Kütahya Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Aydın ile Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevli Feridun Karakoç 29 - 31 Mayıs 2013 tarihlerinde Ankara’da yapılan '1. Uluslararası Plastik ve Kauçuk Teknolojileri Konferans ve Sergisi'ne katıldı. Konferansa iki bildiri ile katılan öğretim elemanları sözlü olarak bildirilerini sundular.

Dumlupınar Üniversitesi’nin standını da kuran ve Üniversitenin tanıtım filmini sunan Mühendislik Fakültesi Öğretim Elemanları kurdukları stant ile yerli ve yabancı birçok katılımcıya ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi hakkında bilgi verdi. Doç. Dr. Mustafa Aydın, Öğr. Gör Feridun Karakoç, Doç.Dr. İsmet Çelik ve İleri Teknolojiler Merkezi Müdürü Yrd.Doç.Dr. Alparslan Duysak ile birlikte İleriTeknolojiler Laboratuvarındaki (İLTEM) 3D printer plastik modelleme cihazları ile gösteriler yaptı.

Dumlupınar Üniversitesi standını gezen Kütahya Milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Türker, Gazi Üniversitesi OSTİM MYO müdürü Doç. Dr. Behçet Gülenç ile Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Orhan Aydın stand hakkında bilgi aldı.
Dumlupınar Üniversitesi standı, Ankara OSTİM Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Orhan Aydın’ın yoğun ilgi çekti.

Orhan Aydın daha sonra Dumlupınar Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Lastik ve Plastik Teknolojisi Bölümüne OSTİM’de oluşturulan 'Kauçuk Teknolojileri Kümelenmesi' yapısı içerisinde yer alması konusunda teklifte bulundu.


Doç. Dr. Mustafa Aydın yerli ve yabancı birçok akademisyen ve üretici firma ile görüşmelerin yapıldığını, konferansın verimli geçtiğini ayrıca Dumlupınar Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunun tanıtımının başarılı bir şekilde yapıldığını belirtti.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com