Umarız Bu Haber Doğru Değildir!

Umarız Bu Haber Doğru Değildir!
Kulislere bomba gibi düşen iddia Takvim yazarı Bekir Hazar'dan geldi.

Son günlerde bazı duyumlar alıyorum. Aydın Doğan ağır hasta diye... Henüz doğrulatamadım... İnşallah doğru değildir... Doğru ise de Aydın Bey'e acil şifalar dilerim... 

Kulislere bomba gibi düşen bu iddia Takvim yazarı Bekir Hazar'dan geldi. Hazar, Doğan grubu yazarlarının sık sık yazdıkları yazılar, ya da imzaları olan haberler nedeniyle özür dilemek zorunda kaldıklarını bu nedenle de eğer hasta değilse de Aydın Doğan'ın kanser olacağını yazdığı yazısında şok iddiasını henüz doğrulatamadığının da altını çizdi.
 

Bekir Hazar'ın Yazısını Buradan Okuyabilirsiniz!

AYDIN DOĞAN KİMDİR?

1936 Gümüşhane Kelkit'de doğan, İstanbul Yüksek İktisat ve Ticaret Mektebi'nden 1960 yılında mezun olan, 1961 yılında ilk şahsi şirketini kuran, 1978 yılında gizli ortağı olduğu Milliyet gazetesinin 1979 yılında tamamını satın alarak medyaya giren Aydın Doğan giderek Türkiye'de medyanın her alanında yatırım yaptı. Doğan geçtiğimiz günlerde Milliyet ve Vatan gazetelerini Karacan-Demirören ortaklığına satmıştı. Halen medyadaki en büyük grubun Onursal Yönetim Kurulu Başkanı sıfatını taşıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com