"Umurumuzda değil"

"Umurumuzda değil"
Galatasaray cephesinden Fenerbahçe'ye yanıt gecikmedi...

Galatasaray cephesinden, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir'in sert açıklamalarına yanıt gecikmedi.

Bugün gazetesinin haberine göre ; Sarı-Kırmızılıların başkan vekili Refik Arkan, "Galatasaray'dan 3 kat değerliyiz" çıkışı için "Nihat Özdemir heyecanlanıp da böyle bir söyleme başvurmuştur. Kime ne ceza verirlerse versinler. Avrupa yolumuz kapanmasın. Biz bunun savaşı içindeyiz" dedi.

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşan Başkan Vekili Nihat Özdemir'in, "Her türlü olumsuzluğa rağmen Galatasaray'dan üç kat daha değerliyiz" açıklaması Sarı-Kırmızılıların cephesinde yankı buldu. Cimbom'un Başkan Vekili Refik Arkan, şu anda Fenerbahçe'nin sıkıntı içinde olduğunu ifade ederek, "Nihat Özdemir bunu heyecandan söylemiştir. Biz de farklı bir şeyi dile getirmiyoruz. Türkiye'nin Avrupa'ya gitmesine mani olacak her türlü karara karşıyız" açıklamasını yaptı.

"İSTERLERSE FENER'E HİÇ CEZA VERMESİNLER"

Arkan, "Bizim kimseyi alt etme gibi bir düşüncemiz yok. Türkiye'nin Milli Takım dahil hiçbir kulübün ceza almasını istemiyoruz. Ne ceza verirlerse versinler, bizim hiç umurumuzda değil. İsterlerse Fenerbahçe'ye hiç ceza vermesinler" ifadelerini kullandı. Galatasaray Başkan Vekili Refik Arkan, tek hedeflerinin Avrupa'da oynayabilmek olduğunu da söyledi ve "Biz olayın diğer boyutuyla ilgilenmiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com