'Umut Armağanları Yarışması' sona erdi

'Umut Armağanları Yarışması' sona erdi
Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, 'Umut Armağanları Yarışması'nın sona erdiğini belirtti.

Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, 'Umut Armağanları Yarışması'nın sona erdiğini belirtti.
Çocukların, ihtiyaç sahibi çocuklar için oyuncaklar yapmasını amaçlayan ve bu yıl ikincisi düzenlenen 'Umut Armağanları Yarışması'nda son aşamaya gelindiğini açıklayan Kimse Yok Mu Derneği Afyonkarahisar Şube Müdürü Mustafa Çobanoğlu, yarışma kapsamında 50 çocuğun oyuncak yaptığını anlattı. Çobanoğlu, 'Çocuklarımızın el emekleriyle yaptığı oyuncakların büyük bir çoğunluğu derneğimize teslim edildi. 1 Mart tarihinde başlayan yarışmamız, bugün itibariyle sona eriyor. Çocuklarımızın, yarım kalan ve getirmedikleri oyuncaklarını derneğimize teslim etmelerini istiyoruz' diye konuştu.
Birbirinden güzel oyuncaklar yapıldığını belirten Çobanoğlu, bu yıl Afyonkarahisar'ın dereceye gireceğine inandıklarını söyledi. Getirilen oyuncakları 5 kişiden oluşan bir jürinin değerlendirerek, dereceye giren oyuncakların İstanbul'a gönderileceğini vurgulayan Mustafa Çobanoğlu, 'Burada 3 oyuncak seçeceğiz ve bu oyuncakları yarışmaya göndereceğiz. Ayrıca yarışmaya katılan her çocuğumuza çeşitli sürpriz hediyeler verilecektir. İnşallah bu yıl düzenlenen bu yarışmada Afyonkarahisar'lı çocuklarımızın da dereceye girmesini umut ediyoruz' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com