Ünal Aysal, Fatih Terim'e sahip çıktı!

Ünal Aysal, Fatih Terim'e sahip çıktı!
Ünal Aysal, öyle bir açıklama yayınladı ki...
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, TT Arena'da alınan 1-6 skorun ardından bir açıklmaya yayınladı. Aysal yaptığı açıklmada ağır bir yenilgi aldıklarını itiraf ederken, sonucun tek bir kişiye yüklenemeteceğinin altını çizdi. Aysal "Kollektif bir spor olan futbolda hiç kimseyi tek başına suçlu ilan etmek bizim kültürümüzde kabul görmez." diyen Aysal Beşiktaş derbisini hatırlatarak "Pazar günü önemli bir derbi maçımız var. Üstelik 6 puanlık bir farkı kapatmak için sahaya çıkacağız. Bu önemli amaç öncesinde bazı dış odaklarca zaten yeteri kadar ve ısrarla dağıtılmaya çalışılmış olan konsantrasyonumuzu daha fazla bozmak ve dikkatimizi başka noktalara vermek, son derece büyük bir hata olur. Bu nedenle takımımızın özellikle moral açısından bu maça en iyi şekilde hazırlanmasının sağlanabilmesi için başta yönetici arkadaşlarım olmak üzere tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan birbirine kenetlenerek anlayış içinde olmalarını ve yanlış izlenimlere yol açabilecek açıklamalardan kaçınmalarını istiyorum." ifadelerini kullandı.
 
Uyarılarda bulunan Aysal "Biz büyük bir camiayız. Bu aileyi yıllardır ayakta tutan şey birbirimize duyduğumuz sevgi ve şefkat olmuştur. Bugün bu bağı en üst düzeyde sergileme zamanıdır. Eleştiriler tabii ki olabilir ama bunları çok daha sakin ve mutlu günlerimizde oturup, konuşacak ve kendi içimizde çözecek güce ve kültüre sahibiz.
 
Galatasaray için her şeyin en iyisini istememiz çok doğal hakkımız, ama bunlara ancak diyalog, ciddi analizler ve çalışmalarla erişebiliriz." dedi.
 
Fatih Terim'e sahip çıkan Aysal "Herkesin bilmesini isterim ki, son dönemde alınan neticelere rağmen benim teknik ekibimize ve tüm oyuncularımıza güvenim tamdır. Bütün camiamızdan aynı destek ve inancın devamını bekliyorum." ifadelerini kullandı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com