''Ünal Aysal gittikçe Aziz Yıldırım'a benziyor''

''Ünal Aysal gittikçe Aziz Yıldırım'a benziyor''
Eski milli futbolcu Ümit Özat, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'a sert eleştirilerde bulundu.

Eski milli futbolcu Ümit Özat, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde elemiş olduğu Schalke maçı öncesinde yaptığı, 'Schalke, Galatasaray'ı tır gibi ezer' sözlerine Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Divan Kurulu Toplantısı'nda verdiği tepkilere Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında açıklamalarda bulundu.

Ümit Özat ilk olarak, ''Galatasaray Şampiyonlar Ligi şampiyonu olsun, Galatasaraylılar ile en önde bayrağı sallamazsam adam değilim'' şeklinde konuştu.

Eski milli futbolcu Özat sözlerine, ''Ben sadece o maçla ilgili teknik analiz yaptım. Oraya Genel Kurula gelenler Ünal Aysal'ın bana cevap vermesini dinlemeye gelmedi. Borsada yapılan spekülasyonlar ve başka iddialara cevap versin. Başarıyla beraber birisine benzemeye çalışıyor yapmasın. Taklitler aslını yaşatır. Bence ikinci Aziz Yıldırım olma yolunda ilerliyor. Başlarında Avrupa'nın en iyi 10 teknik adamından biri var. Kendisine eleman demişti. Terim'e sahip çıksınlar Avrupa'da kupa kazansınlar. Biz de destekleyelim'' şeklinde devam ederek Aysal'ın eleştirilerine cevap verdi. (BCK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com