Ünal Aysal: "Yıldırım Demirören'e inanmıyorum"

Ünal Aysal: "Yıldırım Demirören'e inanmıyorum"
FIFA Başkanı Blatter'le görüşen Yıldırım Demirören'in sözleri Ünal Aysal'ı tatmin etmedi.

FIFA Başkanı Blatter'le görüşen Yıldırım Demirören'in, "Biz o defteri kapattık" sözlerine, Başkan Ünal Aysal'dan cevap geldi: "Bu açıklamalar bizi rahatlatmaz. O sözleri UEFA'nın söylemesi lazım..."

Önceki gün FIFA Başkanı Sepp Blatter ile görüşen ve sonrasında rahatlatıcı açıklamalar yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in sözlerine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'dan çarpıcı bir yorum geldi: "Başkan'ın açıklamaları bizi hiç rahatlatmadı."

İKİ DİLEĞİMİZ VAR

Blatter'le konuştuktan sonra, "UEFA'nın istediği şekilde, özerk kurullar kararlarını almıştır. Biz o defteri kapattık" diyen Demirören, birçok kulübü tatmin etmiş görünüyor. Ancak olaya daha somut bir açıdan yaklaşan Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Ünal Aysal, gelişmeleri değerlendirirken, "Sayın Başkan'ın açıklamalarını tabii ki saygı ile karşılıyoruz.

UEFA'NIN DA ŞİKE DEFTERİNİ KAPATMASI LAZIM

Ancak bu açıklamalar bizi rahatlatmaz, UEFA'nın da 'Türkiye'de şike defteri kapanmıştır' açıklaması bizi rahatlatır. Aynı şekilde ceza mahkemelerimizin de bu yönde yapacağı bir açıklama bizi zor günleri geride bıraktığımıza ikna eder. Bu konu hakkındaki iki dileğimiz; ceza mahkemelerinin ve UEFA'nın şike yoktur kararı olacaktır" diyerek konuyla ilgili hassasiyetlerini bir kez daha dile getirdi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com