Ünal Aysal: "Zamanı gelince konuşacağım"

Ünal Aysal: "Zamanı gelince konuşacağım"
Ünal Aysal, Türk futbolunda yaşanan gelişmelerle ilgili olarak, ''Hiçbir şey zaman içinde kaybolmayacak" dedi.

Tekerlekli sandalye basketbolunda Galatasaray Kulübü'nün ev sahipliğinde yarın İstanbul'da başlayacak Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Finalleri'nin (IWBF Champions Cup) Türk Telekom Arena'daki basın toplantısına katılan Aysal, basın mensuplarının futbol gündemiyle ilgili soruları üzerine, şunları kaydetti:
''Arkadaşlar, bugün çok önemli bir şampiyonaya ev sahipliği yapıyoruz. Lütfen onu gölgede bırakacak herhangi bir habere yer vermeyelim. Sorularınızı biliyorum. Bu soruların hepsinin cevabını zamanında vereceğiz. Hiçbir şey zaman içinde kaybolmayacak. Hiçbir şey unutulmayacak, hiçbir şey unutturulmayacak. Onun için bundan sonraki gelişmeleri, daha müsait bir zamanda hep beraber değerlendirelim.''

"LİG BİTSİN SONRA KONUŞALIM"

Gazetecilerin ısrarla görüş almak istediği Aysal, ''Arkadaşlar 'daha sonra' kelimesinin anlamı, bugün ortada oynanan bir lig var. Bu lig bitinceye kadar, bu ligi şaibeli bir hale getirecek herhangi bir görüşten, konuşmadan hepimizin kaçınması lazım. Onun için müsaade edin, bu ligi bitirelim, istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde sizinle oturup sohbet edeceğim'' ifadelerini kullandı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com