Ünal Aysal'dan Arda Turan çıkışı

Ünal Aysal'dan Arda Turan çıkışı
Lig şampiyonu Galatasaray'ın başkanı Aysal, spor gündemine dair önemli açıklamalar yaptı.

Trabzonspor maçını 2-0 kazanarak şampiyonluk kupasını kaldıran Galatasaray'ın başkanı Ünal Aysal, Kanaltürk'te yayınlanan Top Bizde programına katıldı. Aysal, spor gündemine dair açıklamalarda bulundu.

"ARDA'NIN GELMESİNİ İSTERİM"

"Ben istikrarlı oyuncuyu alırım. Hoca ısrar ederse, "ben şu pozisyonda şu oyuncuyu istiyorum" derse onu alırım. İkisini de isterse ikisini de alırım."

"Arda konusunda bir niyet var. Ben Atletico Başkanı ile görüştüm. Hocası göndermek istemiyor. Arda muhakkak gelmek ister. Hoca izin verirse, alırız. Ben gelmesini isterim. Arda'nın dışarıda bu tecrübeyi yaşaması gerekiyordu. Bence yaşadı. 2 sene önemli bir zaman. İspanya'da bir sene daha kalması zaman kaybı olur. Bizde bu zamanı daha iyi değerlendirebilir. Hoca tabii ki ister. Hatta ben gönderdiğim için bana biraz da kızdı. İsteriz tabii ki gelmesini. Arda ile ilgili ihtimal bu sene için pek gözükmüyor. Olursa ben de şaşırırım."

"SARAÇOĞLU'NDA ORTAMI BİZ GERMEDİK"

"Hiçbir açıklama yapmasam görevimi yapmamış olurdum. Hiçbir kurum, kendi genel kurulunda başka bir kulüple ilgili bilgi vermez. Kendi kulübüyle ilgili verir. Galatasaray'da bu hiç olmamıştır, geriye bakın isterseniz. Galatasaray-Fenerbahçe maçında özellikle Saracoğlu'ndaysa tansiyon yüksek oluyor. Bunu çözemedik. Biz ortamı germedik zaten gergindi. Mutlaka cevap vermemiz gerekiyordu."

"Geçtiğimiz 2 seneye bakın. Galatasaray karşı tarafa bir çıkışta bulunmadı. Her beyanat ancak tahrik neticesinde oldu. 3 Temmuz sürecinde de her cevap bir şeyin cevabıydı. Bazı şeylere vermiyoruz tabii. Çok ciddi suçlamalar olduğunda muhakkak cevap verdik."

"Bazı şeyler zaman içinde çözülür. İnsanlar kavga etmek için değildir. Ortamın buna uyması lazım. En fazla üzülen benim bundan. Ama hayatta ilk defa da çözümünü bulamadığım bir ortam içindeyim."

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com