Ünal Aysal'dan bomba açıklamalar!

Ünal Aysal'dan bomba açıklamalar!
Galatasaray başkanı Ünal Aysal sonunda patladı!
Galatsaray başkanı Ünal Aysal, Beşiktaş derbisi ve Fatih Terim hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin Fatih Terim ile ilgili sorularını da yanıtlayan Ünal Aysal "Önümüzdeki 24 veya 48 saat içinde bir karar alınacaktır. Yöneticilerimizle beraber bu konunun konuşulacağı bir gerçek, Hiçbir teknik direktörle görüşme yapmadık. Ancak bir karar alınırsa hemen görüşmeler yapılır. Gerekirse en iyi yerli ya da yabancı profesyoneller bulunabilir" ifadelerini kullandı.
 
Fatih Terim'in Milli Takımı çalıştırmasıyla alevlendi
 
Ünal Aysal, Fatih terim ile ilgili konuşmalarında itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Aysal  "Ortada saklanacak bir durumda yok. Basın bunu fazlasıyla işledi. Fatih hocamızın milli takımı çalıştırmasıyla işler biraz alevlendi. Bugün size sadece bu işin iç sorunumuz olduğunu ama bu konunun Fatih hocayla oturup bir sohbetle sonuçlanacağını söyleyebilirim." dedi.
 
Kararsızlık kötü!
 
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal kararsızlığın kötü olduğunu belirterek "Ortada bir sorun yaratıldı. Galatasaray ve milli takımın menfaatleri için oturup bir karar almak lazım. Kararsızlık kötüdür. Önümüzdeki 24 veya 48 saat içinde bir karar alınacaktır. Yöneticilerimizle beraber bu konunun konuşulacağı bir gerçek. İletişim konusuna bir sorun yaşadığımız gerçek.
 
Hiçbir teknik direktörle görüşme yapmadık. Ancak bir karar alınırsa hemen görüşmeler yapılır. Gerekirse en iyi yerli ya da yabancı profesyoneller bulunabilir. Ben kimseye kırgın değilim." dedi.
 
Beşiktaş derbisinde Melo'nun hareketini de değerlendiren Aysal "Beşiktaş seyircisine karşı benim hiçbir futbolcum saygısızlık etmedi, etmez de…" dedi. (BCE)
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com