Ünal Aysal'dan dobra açıklamalar!

Ünal Aysal'dan dobra açıklamalar!
Galatasaray'ın 19. şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Başkan Ünal Aysal, GSTV’de açıklamalar yaptı
Galatasaray'ın 19. şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Başkan Ünal Aysal, GSTV’de katıldığı programda şampiyonluğu değerlendirdi.
 
Galatasaray için imkansız diye bir şeyin olmadığını belirten Başkan Aysal, "Burası Galatasaray burada imkansız yoktur. Zor olan şeyler vardır fakat biz bunları kolaya çevirmeye çalışıyoruz, biz yöneticilerin görevi budur. Zorluklarla karşılaştığınızda ara sıra durup düşünüyoruz nerede yanlış yaptık diye ama Galatasaray'ı her gün biraz daha iyi tanıyorum. Bizim mutfağımızdan her türlü malzeme var. Önemli olan herkesin beğendiğini masaya hazırlamak. Artık bu senenin heyecanı geride kaldı. Gelecek seneye bakacağız." şeklinde konuştu.
 
Artık gelecek sezon için hazırlıklar ve planlar yapacaklarını söyleyen Başkan Ünal Aysal, "Önemli olan bıkmadan, buzkıran gemisi gibi ilerlemek. Bizim rotamız belli ben seçilmeden önce neler yapacağımı neler yapmayacağımı söyledim. Üç senelik bir sürem vardı bunun iki senesini geçirdim umarım önümüzdeki seneyi de taraftarımızı mutlu edecek başarılı bir şekilde geçiririz ve bunun sonunda yeni 3 senelik periyot için planlama yaparız." ifadelerini kullandı.
 
'KORKU' AÇIKLAMASI
 
Başkan Aysal ayrıca elde edilen başarıların sürekliliğine ve şampiyonluk hazırlıklarına ilişkin olarak, "Daha oynanacak iki maçımız var 15 gün sonra yaptığımız hazırlıkları taraftarlarımıza rahat bir şekilde söyleyeceğiz. İki senedir üst üste elde ettiğimiz başarılarla korkulan bir güç haline geldik. Elde edilen başarılar bütçe ve zaman meselesi. Galatasaray'da esas olan başarıların sürekli olmasıdır. Biz bu sürekliliği de yaratacağız" yorumunu yaptı.
 
Yeni sezonda takımı güçlendirmek adına yapılacak transfer hakkında da soruları cevaplayan Başkan Aysal, bu konuda da bazı hamleler yapacaklarını belirtti. Başkan Aysal, "Biz Galatasaray olarak asla geriye ve aşağıya bakmayız her zaman daha ileriye bakarız. Şampiyonluğu taraftarlarımıza armağan ediyorum” diye konuştu. Fatih Terim ile hiçbir sorun yaşamadıklarının belirten Başkan Ünal Aysal, Fatih Terim’in sözleşmesinin sonuna kadar Galatasaray’da kalacağını ifade etti. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com