Ünal Aysal'dan F.Bahçe'ye şok gönderme!

Ünal Aysal'dan F.Bahçe'ye şok gönderme!
Ünal Aysal, derbi öncesi ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi kızdıracak sözler söyledi.

Aykut Kocaman'ın Fatih Terim ile ilgili söylediği iddia edilen sözlere ile ilgili konuşan Ünal Aysal, "Bu atışma gördüğüm kadarıyla Fatih hoca ile başlamadı. Karşı taraftan başladı. Bu tip maçlar öncesi bazı kulüplerin böyle alışkanlıkları var. Havayı gerip ondan sonra sahaya çıkıp bu havadan istifade etmek gibi. Ben bunu politik olarak görüyorum" dedi.

Fenerbahçe TV'de Fatih Terim ile ilgili yapılan yayınları da değerlendiren Aysal, "Bir stratejinin parçası gibi gözüktü. Bunları ne kadar gözümüzden uzak tutarsak, gönlümüzü rahat tutarız" diye konuştu.

Derbi öncesinde gerilim hakkında konuşan Ünal Aysal, "Fenerbahçe yönetimi benden daha iyi bilirler kendi camiaları içindeki bu olayı nasıl yöneteceklerini. Devir geçti, bundan 10-12 sene önceki yöntemler bugün artık geçerli yöntemler değil. Bence gerginlik tersine de tepebilir. Bunlardan kaçınmak lazım. Mutluluğu sadece kazançta bulmamak lazım. Kaliteli bir maç olması için dua ediyorum. Neticesi beni ikinci derecede ilgilendiriyor. Sadece neticeye yönelik bir takım çalışmalar içinde olursanız, sukut-u hayale de uğrayabilirsiniz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçeli yöneticileri Arena'ya davet edip etmedikleri sorulan Ünal Aysal, "Fenerbahçe'ye yazılı olarak da davetiye göndeririz. Biri sizin sahanızda oynuyorsa; karşı takım yöneticileri doğal olarak oraya gelme hakkına sahipler. Özel bir davet istiyorlarsa bunu sevinerek yaparım ve bundan da mutlu olurum" yanıtını verdi.

Transfere de değinen Aysal, "Devre arası transferlerin pek fazla başarılı olduğu söylenemez. Hocamız talep ediyorsa muhakkak oyuncu alırız. Ben meyveyi severim ama bu sefer çilek demeyelim; beklenti farklı oluyor" diye konuştu. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com