Ünal Aysal'ın büyük projesi

Ünal Aysal'ın büyük projesi
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın, Fatih Terim'i gelecekte idari görevlere getirmeyi düşündüğü öğrenildi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın, Teknik Direktör Fatih Terim'le ilgili projesi ortaya çıktı.
Aysal'ın, üçüncü kez göreve getirilen Terim'den gelecekte idari anlamda da yararlanmak istediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adamla ilgili planlarını yakın çevresiyle paylaşan Başkan Aysal çarpıcı ifadeler kullandı.
Fatih Terim'den daha fazla yararlanmaları gerektiğine dikkat çeken Ünal Aysal, "Terim bizim içimizden çıkan bir insan. Gayet tabii teknik direktör olarak en iyi isim. Ancak böylesine önemli bir markanın, bilgi ve birikimlerini takıma daha farklı kulvarlarda da aktarması, yararlı olması gerekir. Bu yüzden Galatasaray, Fatih Terim'den her bakımdan faydalanmalıdır. Galatasaray divan üyeliğine hak kazanmış, uzun yıllar formasını terletmiş ve hocalık yapmış bir insanın, idari anlamda da kulübe katkıları olacaktır. Terim idari olarak da, elini taşın altına koymalı, Galatasaray'a hizmet etmelidir" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

28 milyon dolar verdi
Başkan Ünal Aysal, Fatih Terim'in futbolun başına geçebileceğinin altını çizerek, "Dünyada bu sistem uygulanıyor. Büyük futbol adamları, kulüplerinde yönetici hatta başkan bile oluyor. Galatasaray'da da Fatih Terim kendisi 'yoruldum' derse bu sistem yürürlüğe girer. Terim, istediği hocayı seçer, idari olarak da futbolun başına geçer" diye konuştuğu belirlendi.
Bu arada Başkan Ünal Aysal'ın, Galatasaray'da başkan olmasından sonra kulübe kasa kolaylığı sağlama adına şu ana kadar 28 milyon dolar verdiği de ortaya çıktı. Aysal'ın, bu konuyu hassas olarak değerlendirdiği ve dışarı sızmamasını istediği de ifade edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com