Ünal görevine başladı

Ünal görevine başladı
İçişleri Bakanlığının yayımladığı kararnameyle Osmaniye Vali Yardımcılığından Simav Kaymakamlığına atanan Yüksel Ünal, görevine başladı.

İçişleri Bakanlığının yayımladığı kararnameyle Osmaniye Vali Yardımcılığından Simav Kaymakamlığına atanan Yüksel Ünal, görevine başladı.
Ünal, yaptığı açıklamada, ilk kez Ege Bölgesi'nde görev yapacağını belirterek, ''Daha önce Simav'dan bir defa geçmiştim. O zaman böyle bir yerde çalışmak isteğimi içimden geçirmiştim. Nasipmiş buraya atandım'' dedi.
Simav'ın, Anadolu'nun saflığını yitirmemiş şirin bir ilçesi görünümünde olduğunu ifade eden Ünal, şöyle konuştu:
''Burada eğitim kalitesinin yüksek olduğunu tahmin etmek zor değil. Çünkü il merkezine uzak ilçeler genelde eğitim ve öğretim yönüyle iyidir. Şeffaf ve paylaşımcı bir yönetim anlayışını benimsiyorum. Tüm kurumlarımız vatandaşın hayrına olan kendi teknik konuları ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yerel basınımıza yapabilir. Vatandaşın bilgi edinme hakkı önemlidir. Burada görev yaptığım sürede Simav'ın önünü açıcı projelere ve hizmetlere imza atmayı önemli buluyorum. Simav için 'ben' değil, 'biz' diyebilmeliyiz.''
Hatay'ın Dörtyol ilçesinde 1946 yılında doğan Yüksel Ünal, 1989'da Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. Mesleğe Edirne'de kaymakam adayı olarak başladıktan sonra Giresun Güce, Malatya Yazıhan ve Iğdır kaymakamlıklarının ardından Malatya ve Osmaniye Vali Yardımcılıkları görevlerinde bulundu. Eşi İngilizce öğretmeni olan Ünal, üç çocuk babası.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com