Üniversite Öğrencilerine ''Kalite Yönetim Sistemi'' semineri

Üniversite Öğrencilerine ''Kalite Yönetim Sistemi'' semineri
Kütahyalılar Otobüs İşletmesi tarafından Pazarlar Meslek Yüksekokulu öğrencilere yönelik ''Kalite Yönetim Sistemi'' semineri verildi.

Kütahyalılar Otobüs İşletmesi tarafından Pazarlar Meslek Yüksekokulu öğrencilere yönelik ''Kalite Yönetim Sistemi'' semineri verildi.
Kütahyalılar Otobüs İşletmesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yılmaz, seminerde yaptığı konuşmada, bölgedeki öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla eğitim programı başlattıklarını bildirdi.
Pazarlar'daki seminerin Simav, Gediz, Şaphane ve Demirci'de de verileceğini ifade eden Yılmaz, ''Kütahyalılar Otobüs İşletmesi olarak tüm bu eğitim seminerlerinin bedellerini firma olarak üstlenerek öğrencilerimize sunmaktayız. Firmamız ISO 9001 belgesi alarak kalitesinde sürekli iyileştirmeyi kendisine amaç edinmiş olup, öğrencilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır'' dedi.
Biz Danışmanlık Hizmetleri yetkililerinden Mehmet Eşsiz ise ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi konusunda çalışmak isteyen üniversite öğrencilerine yardımcı olmak istediklerini belirterek, şunları kaydetti:
''ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, çağımızın rekabetçi ortamında kaliteli yönetim anlayışıyla öne geçmeyi tercih eden firmalar içindir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi içinde en önemli unsurlardan biri, iç denetim mekanizmasıdır. Bu sebeple Kütahyalılar Otobüs İşletmesinin bu programla kalite bilinci yükselmiş, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini sistematik ve objektif olarak anlayan ve yorumlayabilen, denetim konularında gerekli bilgilerle donatılmış, kuruluş içinde etkin olarak denetim yapabilecek denetçiler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.''
Semineri takip eden öğrencilere katılım sertifikası verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com