Üniversiteli genci satırla...

Üniversiteli genci satırla...
Çorum’da üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Nazım Aydın Şahin, sokakta madde bağımlısı gençlerin satırlı saldırısına uğradı. Şahin hastaneye kaldırılırken, polis kaçan 8 kişiyi tek tek yakalayıp gözaltına aldı.

Olay bugün Üçdudlar Mahallesi Adil Can Demir Parkı yakınlarında meydana geldi. Nazım Aydın Şahin, yolda yürüdüğü sırada madde bağımlısı oldukları iddia edilen 8 kişi tarafından durduruldu. Önce saati soran gruptakiler, daha sonra adres sordu. Sorulan adresi bilmediğini söyleyen Şahin’e gruptakilerden bazıları, "Niye bilmiyorsun?" diyerek, satırla saldırdı. Neye uğradığını şaşıran Şahin, kaçmaya çalıştı. Ancak rastgele savrulan satır Şahin’in sağ el bileğine isabet etti. Çağrılan ambulansla Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Nazım Aydın Şahin, ameliyata alındı.

Şüpheliler ise polisin kovalamacası sonucu ara sokaklarda tek tek yakalandı. Yaşları 16 ve 17 arasında değişen 8 kişi gözaltına alınırken, olayda kullanılan satır ise bir kuaför dükkanı bahçesine atılmış halde bulundu.

Nazım Aydın Şahin polise verdiği ifadede, "Yolda yürüyordum. Daha önce hiç görmediğim ve tanımadığım bir grup genç beni yolda durdurdu ve önce saati sordular. Ben de söyledim. Sonra da ’Anadolu Atatürk Lisesi nerede biliyor musun?’ diye bir başka soru sordular. Ben de ’Bilmiyorum’ dedim. O sırada bana saldırdılar. İçlerinden birinde satır vardı. Rastgele savurdu" dedi.

Polis, olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com