Ünlü aktör sinemayı bırakıyor mu?

Ünlü aktör sinemayı bırakıyor mu?
Yaklaşık 29 yıldır sinema sektöründe olan Johnny Depp, Maskeli Süvari'nin son filmi olabileceğini söyledi.

Önceki gün bir TV programına katılan 50 yaşındaki aktör "Belli bir noktaya geldiğinizde, her yıl söylediğiniz kelimeleri, cümleleri düşünüyorsunuz. Bunların hepsi yazılmış diyalogardı. Hayatınız boyunca kendi sözlerinizden çok oynadığınız karakterlerin sözlerini söylediğinizi fark ediyorsunuz" dedi.
 
Bu, Depp'in emeklilikten ilk söz edişi değil. Aktör daha önce de artık emekli olmak istediğini söylemişti. 1984 yılında Elm Sokağı'nda Kabus filmiyle sinemada dikkat çeken Depp, aralarında Karayip Korsanları'nın da bulunduğu bir çok filmde unutulmaz karakterlere hayat vermişti.
 
Depp, Winona Ryder, Kate Moss Vanessa Paradis gibi ünlü kadınlarla yaşadığı aşklarla da gündemdeydi. Vanessa Paradis'den iki çocuğu bulunan aktör aynı zamanda bir gitarist de. Uzun süre P adlı rock grubunda çalan Depp, Marilyn Manson ve Alice Cooper ile aynı sahneyi de paylaştı.
 
Depp'in emekliye ayrılması sandığı kadar kısa sürede olmayacak gibi görünüyor. Çünkü aktör Transcendence, Mortdecai, Into the Woods ve Karayip Korsanları adlı dört filmde oynamak için sözleşme yaptı. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com