Ünlü aktörden Romney'e destek

Ünlü aktörden Romney'e destek
Amerikalı ünlü aktör ve yönetmen Clint Eastwood, Romney'e destek verdiği konuşmasında, "hayali Obama"yla tartıştı.
Amerikalı ünlü aktör ve yönetmen Clint Eastwood, Mitt Romney'nin resmen Cumhuriyetçilerin Başkan adayı ilan edildiği parti ulusal kurultayında sürpriz şekilde sahneye çıkarak, Romney'e destek veren bir konuşma yaptı.
 
Eastwood, ''stand-up şov'' tarzında yaptığı 10 dakikalık sunumunda, ABD Başkanı Barack Obama'yı simgeleyen boş bir sandalyeyle hayali sohbet etti.
 
''Bugün yanımda Sayın Obama var ve kendisine bazı sorular soracağım'' diyerek, yanındaki boş sandalyeye dönen Eastwood, ''Sayın Başkan, başkanlık seçimleri için yarışırken verdiğiniz sözlere n'oldu? İnsanlara ne söylüyorsunuz?'' diye sordu.
 
''Hayali Obama'yı'' Afganistan, Guantanamo ve işsizlik sorunu gibi konularla alakalı eleştiriler yönelterek sıkıştıran Eastwood, sandalyeyle diyaloğunun bir yerinde, Obama sanki kendisine ''kapa çeneni'' demiş gibi yaptı ve ''Ne demek çeneni kapa. Çenemi kapatmayacağım, bu benim sıram'' ifadesini kullandı.
 
Eastwood, hatta bir ara daha da ileri gidip, yine sandalyeye dönerek, ''Ne? Sayın Romney'e ne dememi istiyorsunuz. Bunu ona söyleyemem. Siz kesinlikle delisiniz. (ABD Başkan Yardımcısı Joe) Biden kadar kötü oluyorsunuz'' dedi.
 
Obama ilk seçildiğinde bunu kendisinin de olumlu karşıladığını, ''Bunun büyük bir şey olduğunu düşündüm. Herkes ağlıyordu. Oprah ağlıyordu, ben bile ağlıyordum'' sözleriyle esprili biçimde dile getiren Eastwood, ''Ama, bu ülkede 23 milyon işsiz olduğunu öğrendiğimden beri bu kadar çok ağlamadım, çünkü bu bir utanç vesilesi, ulusal bir utanç ve bu yönetim bunu iyileştirmek için yeteri kadarını yapmadı'' diye konuştu. (EAK)
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com