Ünlü aktöre ağır suçlama!

Ünlü aktöre ağır suçlama!
Erdal Özyağcılar’ın başrolünde olduğu ‘2 Yaka Bir İsmail’ dizisinin yayından kaldırılması sonrası çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. İddianın sahibi, oyuncu Gülsüm Kamu. Kamu, Özyağcılar’ı ‘hikaye hırsızlığıyla’ suçluyor, aktörse “Ona cevap bile vermem” diy
Biri Midilli’de diğeri Ayvalık’ta,  biri Türk diğeri Yunan iki eşiyle yaşayan bir balıkçının hikayesini anlatıyordu  ‘2 Yaka Bir İsmail’. Dizinin ömrü kısa oldu.  Bundan sonra işler bir parça çatallaşıyor çünkü oyuncu Gülsüm Kamu’nun ortaya attığı bir iddia var. Kamu, Erdal Özyağcılar’ın dizinin hikayesini kendisinden çaldığını öne sürüyor. 
 
Milliyet'in haberine göre, Özyağcılar’a ‘Karadağlar’   dizisinde oynarken senaryoyu anlattığını belirten Gülsüm Kamu, “Ben biri Türkiye’de, diğeri Yunanistan’ta iki eşi bulunan ve hafızasını kaybeden bir kadının hikayesini gerilim dizisi şeklinde yazdım ve bunu da notere tescil ettirdim. Ardından Erdal Özyağcılar’a hikayeden bahsettim. Bu yaz ekranda ‘2 Yaka Bir İsmail’i görünce büyük şok yaşadım” dedi. 
 
Kamu şöyle devam etti: “Kadını almış erkek yapmış, gerilimi komediye çevirmiş ama sonuçta temel hikaye benim. Erdal ekmeğimle oynadı. Çünkü ben projeyi bir yapımcıya vermiştim, onun üzerinde  çalışılırken ‘2 Yaka Bir İsmail’ yayınlanmaya başlandı. Senaryomu  geri gönderdiler.” 
 
İddiaları sorduğumuz Erdal Özyağcılar’sa “Böyle abuk sabuk iddialara cevap vermiyorum. Çünkü çok komik ve benim dışımda olan bir şey” dedi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com