Ünlü Bar Sahibi Tecavüzden Tutuklandı

Ünlü Bar Sahibi Tecavüzden Tutuklandı
İstanbul'un ilk diskoteği olan Hydromel'in yerine Ruj adlı barı açan eğlence dünyasının tanınmış isimlerinden Erkan Kara, 26 yaşındaki çalışanı Gülten K.'ya tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı.

Şişli Asayiş Müdürlüğü'ne başvuran Gülten K., Ruj Bar'da organizasyon işi yapmak üzere işe başladığını, 3 hafta çalıştığını ancak parasını alamadığını öne sürerek olay gecesi olan 11 Ocak'ta parasını istemek için bara gittiğini anlattı. Muhasebecinin, talebini barın işletmecisi Erkan Kara'ya bildirdiğini ifade eden genç kadın iddialarını şöyle sürdürdü: “Erkan Kara beni arayarak sabah çıkışta paramı vereceğini söyledi. Dışarıda buluştuk. Beni aracı ile bırakacağını söyledi. Şoförü de vardı. Daha sonra Taksim'deki bir otele uğradı. Ben araçta bekledim. Aracın yanına gelerek 'Senin evin çok uzak burada kal yarın şoförüm seni bırakır' dedi. Ben de kabul ettim. Otele benimle gelerek konuşmak istediğini söyledi. 'Resepsiyonda konuşalım' deyince beni tokatladı. 'Ben mafyayım. Çevrende kim varsa öldürtürüm. Benim için tetiğe basacak bir sürü adam var' diyerek tehdit etti. Benimle zorla birlikte oldu”

'BEKÂRETİMİ BOZDU'

Kara'nın bekâretini bozduğunu ve kendisini dövdüğünü de söyleyen Gülten K. şikâyetçi oldu. Gülten K.'nın iddiası üzerine Erkan Kara gözaltına alındı. Ancak poliste verdiği ifadesinde suçlamayı kabul etmeyen Kara, “Gülten ile barda yapacağı organizasyon başına para almak üzere anlaştık. Ancak bu zamana kadar bir organizasyon yapmadı. Olay günü birlikte otele gittik. Kesinlikle kendisini tehdit etmedim. Kendisiyle zorla birlikte olmadım. İddiaları asılsızdır” dedi.

Erkan Kara, savcılık tarafından tutuklanma talebi ile nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi mahkeme tarafından sorgulanan Erkan Kara, atılı suçun vasıf ve mahiyeti ile mevcut delil durumu göz önüne alınarak, “Nitelikli cinsel saldırı” suçundan tutuklandı.

70'li ve 80'li yılların efsane diskosuydu
İstanbul eğlence hayatının 70'li ve 80'li yıllarda Elmadağ'daki efsane diskosu “Hydromel”, el değiştirince “İstanbul Ruj” ismiyle yeniden hizmet vermeye başlamıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com