Ünlü futbolcu kardeşinin eşiyle aldattı!

Ünlü futbolcu kardeşinin eşiyle aldattı!
Ryan Giggs'in, kardeşinin evlendiği kadınla sekiz senedir ilişki yaşadığı konuşuluyor.
Manchester United'ın efsane futbolcusu Ryan Giggs'in, kardeşi Rhodri'nin eşi olan Natasha ile 8 yıldır ilişkisi olduğu iddia ediliyor. Manchester'da bir gece kulübünde Natasha ile tanışan Giggs'in eşi, o dönem ilk çocuklarına hamileymiş. Ancak Natasha'nın kardesiyle birlikte olmasından sonra dört ay süren ilişkileri sona ermiş. The News of the World gazetesinde yer alan habere göre ikili bir süre sonra yeniden görüşmeye başlamışlar. 
 
İkinci çocuğunun doğmasından hemen sonra, Natasha ile yeniden görüşmeye başlayan Giggs, bir süre daha ilişkisini devam ettirmiş. Bir süre görüşmeyen ikili, Rhodri Giggs ile Natasha'nın evlenmesinden hemen önce yeniden bir araya gelmişler. Hatta bu konuda Natasha bir arkadaşına, "Bu durumun yanlış olduğunu biliyordum. Aslında birçok kez bitirmeye çalıştım ama Ryan ile aramızdaki ilişkili bağımlılık gibiydi. 
 
Ne derse yapıyordum. Ona asla karşı koyamıyordum. O da bunu bildiği için beni kullandı. Her şey onun istediği gibi ilerliyordu ama bana karşı hiçbir zaman romantik olmadı, beni sevdiğini hiç söylemedi. Sanırım sadece sekse dayalı bir ilişkimiz vardı." diye konuştuğu ileri sürüldü. 
 
Uzun zamandır konuşulan bu iddiaların yeniden su yüzüne çıkması durumunda Galli yıldızın nasıl bir yanıt vereceği merak konusu. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com