Ünlü futbolcu süresiz kadro dışı

Ünlü futbolcu süresiz kadro dışı
Sivasspor'da, Sivas'ı izinsiz terk edip antrenmanlara katılmadığı gerekçesiyle verilen para cezasına itiraz eden forvet oyuncusu Sercan Yıldırım, yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.

Teknik direktör Rıza Çalımbay, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Sercan'ın kadro dışı bırakıldığını, A2 takımıyla antrenmanlara çıkmaya başladığını söyledi.
 
Futbolcunun hiç kimseden izin almadan Sivas'ı terk edip antrenmanlara katılmadığından dolayı ceza aldığını belirten Çalımbay, "Bu cezaya da kendisi itiraz etti. Kabul etmediği için de yönetim kadro dışı bıraktı. Eğer Sercan o hatayı yapmamış olsaydı, bizimle beraber Eskişehir'e gelseydi ve buradaki antrenmanlarına devam etseydi, belki de çok büyük bir şekilde yararlanacaktık. Belki maçın kaderini değiştirecek oyuncu olacaktı. İyi bir Sercan olsaydı, o maçı belki de daha iyi bir şekilde çevirebilirdik. Arkadaşımız, yaptığı yanlış ve ondan sonra yönetime karşı yaptığı yanlıştan dolayı da süresiz kadro dışı'' diye konuştu. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com