Ünlü gece kulübünde olaylı gece

Ünlü gece kulübünde olaylı gece
Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Bekir İrtegün, yanındaki kızlara tacizde bulunan yan locadakilerle birbirine girdi.
Futbolcuların Reina'daki eğlencesi olaylı bitti. Selçuk İnan, Burak Yılmaz ve Bekir İrtegün, yanındaki kızlara gözle tacizde bulunan yan locadakilerle birbirine girdi.
 
Sürekli gecelerde görmeye alıştığımız yabancı futbolcuların yerini bu kez yerli isimler aldı. Yoğun geçen bir sezonun yorgunluğunu atmak isteyen Galatasaraylı Selçuk İnan, Trabzonsporlu Burak Yılmaz ve Fenerbahçeli Bekir İrtegün önceki gece sosyetik mekan Reina'daydı.
 
Takvim'in haberine göre, iddialara göre yıldız futbolcuların keyifli başlayan gecesi kavgayla sonuçlandı. Bayan arkadaşlarıyla birlikte locada eğlenen futbolcuların neşesi yan locadaki kalabalık grup yüzünden kaçtı. Alkollü grup, Burak Yılmaz'ın kız arkadaşlarını önce gözle taciz etti.
 
İlerleyen saatlerde alkolü fazla kaçıran gruptan bir kişi Yılmaz'ın yanındaki kızlara sözlü tacizde bulununca olanlar oldu. Sahadaki hızını gecelerde de gösteren Yılmaz, sinirli bir şekilde yan locaya atladı. Gruba saldıran ünlü futbolcuyu arkadaşları güçlükle sakinleştirdi.
 
OLAYIN ŞAHiDi KONUŞTU
 
Yaşanan olayları yakından gören bir müşteri, Burak Yılmaz'a destek verdi. İsmini vermek istemeyen kadın, "Burak Yılmaz'ı zorla çileden çıkardılar. Yanındaki bayanlara sürekli tacizde bulundular. O da sonunda saldırdı" dedi.
 
Olaylar sonrası şaşkına dönen Oğulcan Engin ve Bekir İrtegün, Burak Yılmaz'ı sakinleştirdikten sonra evlerinin yolunu tuttu. İkilinin ağzını bıçak açmadı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com