Ünlü iş adamı CHP'den aday!

Ünlü iş adamı CHP'den aday!
Ünlü iş adamı CHP'den aday adayı olduğunu açıkladı!
2014 yılında Mart ayında yapılacak yerel seçimler için CHP'nin aday adayları belli olmaya başladı. istanbul'a bu yerel seçimlerde daha çok önem veren CHP'de aday adayı olan isimler Parti Genel Merkezini çok zorluyacağa benziyor.
 
Ünlü iş adamı Ali Fatinoğlu yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı bir basın toplantısıyla CHP'den Bakırköy Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı. Kendisini Bakırköy aşığı olarak tanıtan Fatinoğlu basın toplantısında Bakırköy ve Bakırköy halkı için yapacağı projeleri de açıkladı.
 
Fatinoğlu'nun açıklmaları şöyle: "Halkımıza daha kaliteli yaşanır ortamlar sağlamak, ulaşımda sorunsuz bir Bakırköy görmek tek hedefimiz" diyen Fatinoğlu, şöyle devam etti: "Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı olması yanında, Avrupalının da ilk olarak gördüğü bir kent olması açısından çok önemli bir yeri olan Bakırköy'ü bir Türkiye modeli haline getirmek için belediye başkanlığına aday oldum. Bakırköy Belediyesi ve ilgili kurumların kapılarını yurttaşlarımıza ardına kadar açmak için bu göreve talibim. Bakırköylü artık bizlerle görüşmek için kuyruk beklemeyecek. Akıllı ve çevreci binalarla doğal dengeyi koruyup belediyeyi sizlerin ikinci bir evi haline getireceğim. 7 gün 24 saat kapımı çalan her Bakırköylüye 'hoş geldin' diyeceğim. Sınıf farkını ortadan kaldıracak bir yapı için adaylığımı açıkladım." dedi.
 
"Bakırköy Kart" gibi projelerle artık megakent görünümündeki ilçeyi daha sosyal, daha çevreci, daha yaşanır hale getireceklerini belirtti. "Halkımıza daha kaliteli yaşanır ortamlar sağlamak, ulaşımda sorunsuz bir Bakırköy görmek tek hedefimiz" açıklmasını yaptı. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com