Ünlü iş adamı polise teslim oldu

Ünlü iş adamı polise teslim oldu
Kavga ettiği işadamı Ersin Fatih Pekcan’ı kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla aranan iş adamı Ahmet Tayan polise teslim oldu.Tayan, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Üsküdar Harem Sahil yolunda Su Ürünleri Kooperatifi’ne ait tekne bağlama yerinde 14 Temmuz 2012 tarihinde meydana gelen olayda, bir gömlek firmasının sahibi Ahmet Tayan, nakliye işiyle uğraşan arkadaşı Ersin Fatih Pekcan’ı kalbinden bıçaklayarak öldürdü.
 
Cinayet Büro Amirliği tarafından başlatılan soruşturmada Ahmet Tayan ile yanına gelen Ersin Fatih Pekcan’ın birbirleriyle kavga ettikleri belirlendi. Kavga sırasında karpuz kesmek için masada bırakılan bıçağı alan Tayan’ın Pekcan’ı bıçaklayarak öldürdüğü tespit edildi.


HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN


Bu tespitlerin ardından aranmaya başlanan Ahmet Tayan, avukatıyla birlikte dün iftarın ardından Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelerek polise teslim oldu. Tayan'ın Cinayet Büro Amirliği’ndeki ifadesinde “Pekcan ile 3 yıl önce teknemin tamiri sırasında tanıştım. İkimiz de kooperatifin üyesiyiz. Son zamanlarda kooperatifin daha düzenli olması için yönetime önerilerim oldu. Bu önerileri beğenmediği için aramıza soğukluk girdi. Olay günü arkadaşlarımla içki masasında otururken bir arkadaşıyla yanımıza geldi. ‘Buranın ağası sen misin?diyerek bana saldırdı. Onunla boğuşmaya başladık. Karpuz kesmek için masada bırakılan bıçağı alarak ona sapladım. Boğuşma sırasında ben de bacağımdan ve göğsümden hafif yaralandım. Fabrikalarımdan birinin misafirhanesinde saklandım. Ardından avukatımla gelerek teslim oldum" şeklinde ifade verdiği iddia edildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Ahmet Tayan, Üsküdar Adliyesi’ne sevk edildi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com