Ünlü işadamı spor yaparken öldü

Ünlü işadamı spor yaparken öldü
İşadamı Sabri Hakkı Ulukartal (43), spor yaparken kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi
Kartal Makarnaları kurucusu merhum İsmail Hakkı Ulukartal ve merhum Nesrin Ulukartal’ın torunu olan Sabri Hakkı Ulukartal, İzmir’in tanınmış işadamı Osman Önder Ulukartal’ın ve Kamile Oya Ulukartal’ın oğluydu.

İntegral Menkul Değerler A.Ş., Optimal Menkul Değerler A.Ş., Ulukartal Kıymetli Madenler Ticareti A.Ş., Ulukartal Kapital Vadeli İşlemler Aracılık A.Ş. ve Ulukartal Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı olan Sabri Hakkı Ulukartal, Boston Üniversitesi Financial School of Management’tan Onur Derecesi ile mezun olmasının ardından, başta finans sektörü olmak üzere iş dünyasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla öne çıktı.
 
Türkiye’de foreks işlemlerinin duayeni olarak tanınan Sabri Hakkı Ulukartal, foreks sektörünün oluşmasında ve yasal altyapısının hazırlanmasında öncü rol aldı.

Sabri Hakkı Ulukartal, dün spor yaparken, kalp krizine bağlı olarak yaşamını yitirdi. Ulukartal’ın, bugün İzmir Alsancak Kocazade Camii’nde öğlende kılınacak cenaze namazınının ardından Kokluca Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanı’na defnedileceği bildirildi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com