Ünlü isimlerden 'dekolte' mağduruna destek

Ünlü isimlerden 'dekolte' mağduruna destek
Kimselere karışmayan Hükümet'in Bakanı Hüseyin Çelik'in kıyafetini eleştirmesi sonucu işinden olan Gözde Kansu'ya medya ve sanat dünyasından destek yağdı.
AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in giydiği kıyafet nedeniyle eleştirdiği Veliaht yarışmasının sunucusu Gözde Kansu'nun işinden olması medya ve sanat camiasından da tepki gördü.

Gündem, Çelik'in "Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” dediği Kansu'nun işine son verildiği haberiyle çalkalandı. Yapımcı her ne kadar kıyafeti değil de performansı nedeniyle gönderildiği açıklansa da ünlüler aynı fikirde deği... Gözde Kansu'nun dekolte kıyafeti nedeniyle gönderildiği kanısı her kesimde hakim. 
 
Sosyal medya hesaplarından Kansu'nun ayrılışı ile ilgili görüşlerini paylaşan birçok ünlü isim ise Hüseyin Çelik'in açıklamalarına tepkili.
 
İşte ünlülerin Kansu'ya destek çıktığı o Tweet'ler:

Nurgül Yeşilçay
 
Hüseyin Çelik dekoltesi çok dedi diye kızın işine son verilmiş. Aaaaa! Aman adam yine konuşuyor nasılsa kimse ciddiye almaz diyordum! Memleketin başka derdi yok koca koca adamlar kim giyinmiş, kim soyunmuş bununla uğraşıyorlar. Birileri de üşenmeyip bunu ciddiye alıyorlar!
 
Deniz Ülke
 
Gözde Kansu'nun kıyafeti nedeniyle işinden olması ne demek? Dekoltenin sınırları siyaset tarafından belirlenemez. Kadınları rahat bırakın!
 
Haluk Levent
 
15 yıl önce kırmızı noktalı "tutti furutti" ve "aganigi naganigi" söylemlerinden self-determinasyon dekoltemiz (!) hayırlara vesile inşallah.
 
Oben Budak
 
Gözde Kansu dekoltesi nedeniyle atıldıysa Hande Yener ilk bölümde fashion diye başına örttüğü dalgayı her programa uyarlasa fena olmaz...
 
Atilla Taş
 
Kendiyle alakalı Dünyevi işleri bitirmiş, kendi yaşayamadığı hayatı yaşayan insanlarla uğraşan kişiye, "Yobaz Dindar" denir.
 
Onur Akay
 
Gözde Kansu'nun dekoltesi Show programı için gayet normal. Anlamadığım Hüseyin Çelik milletvekili mi yoksa modacı mı?
 
Armağan Çağlayan
 
Şimdi Gözde Kansu işinden olduktan sonra, bundan böyle Tv’ye çıkan sunucular "kendi özgür iradeleri" ile giyinebilecekler mi sanıyorsunuz?
 
Mehmet Aslan
 
Gözde Kansu’ya reva görülen hareket Allah katında ki en büyük günahlardan biridir!Bir insanın ekmeğiyle bu kadar kolay haksızca oynanmaz!
 
Fatih Portakal
 
Çok merak ediyorum Gözde Kansu evli mi, çocuğu var mı? Allah dayanma gücü versin ona. Toplum önünde yaftalandı. Hatta onuru örseletildi.
 
Cem Davran
 
Sadece erkeğin dürtülerine göre şekillenen kurallar bir toplumu özgür kılabilir mi?
 
Ece Erken
 
O yüzden işinden olmamıştır tahminim, olur mu yahu? Olmamalı ne günlere kaldık...
 
Sarp Apak
 
Dekoltesi fazla bulunduğu için işinden olan arkadaşım Gözde Kansu’ya sonuna kadar desteğim.
 
İrfan Değirmenci
 
Evet devlet kimseye yaşam tarzı dayatmamalı.Devlet adamı da ekranda gördüğü kostümü eleştirme işini modacılara bırakmalı.

(DSE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com