Ünlü jüri üyesinin başı dertte

Ünlü jüri üyesinin başı dertte
Şeflerin Düellosu yarışmasının jürisi, yetenekli aşçı Yağız İzgül'ün başı son günlerde komşusu ile dertte.

Apartmanda hayvan beslenmesi konusundaki tartışmalar uzun bir süre öncesine dayanıyor. İnsanların yüksek katlı binalara taşınması ile birlikte can dostlarını da yanlarından ayırmamak istemeleri beraberinde bazı sorunları da getirdi. Her ne kadar yasalar hayvan dostlarımızın belirli kurallar çerçevesinde apartmanda yaşamalarına müsaade etse de bu konuda aynı fikirde olmayan insanlar yok değil.Apartmanda hayvan beslenmesiyle ilgili son tartışmanın taraflarından biri de Şeflerin Düellosu’ndan tanıdığımız ünlü isim Yagız İzgül oldu.
 
Yaşam alanında hayvan istemeyen apartman sakını Alev Çavlı avukatı aracılıgıyla Yağız İzgüle aşağıda görülen metini göndermiş.

İhtarname göndermeden önce aynı kişi yaşam alanı içinde her yere uyarı metinleri yapıştırarak Yağız İzgül’ü şikayet yağmuruna tutmuş.

Bu hayvanlar eve uyum sağlayamamasından dolayı sokağa atılma tehlikesiyle karşı karşıya oysa  280 dairelik sitenin 55'inde evcil hayvan besleniyor.

Yağız İzgül tartışmalı olduğu Emlak danışmanı  Alev Çavlı’nın sadece kendisi ile şikayette bulunmasını şüpheli karşılıyor.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com