Ünlü Manken Tanıtımda Tacize Uğradı

Ünlü Manken Tanıtımda Tacize Uğradı
Bir ürünün tanıtımını yapan Elif Ece uzun kalabalıkta taciz edildi.

 

Marmara Forum Avm'de hizmete giren Bauhaus'ta yapılan tanıtımda iki güzel manken, mutfak salon ve yatakta istenilen renk alternatifleriyle kolaylıkla monte edilen Osram led ürünlerinin tanıtımını yaptı. Led ışıklı elbiseleriyle göz dolduran mankenler, küçük çapta yaptıkları yarışmayla izdihama sebep oldular.

HEDİYE VERİRKEN TACİZE UĞRADI

Kendilerine balon getiren 15 kişiye bedava led ışık vereceklerini söyleyen iki güzel manken, halkın yoğun ilgisi sebebiyle zor anlar yaşadılar. Hatta Elif Ece Uzun kalabalıkta tacize uğradı.

Defile sonrası basın mensuplarını yanıtlayan Pınar Güsar ve Elif Ece Uzun, zor anlar yaşasalar da halkın katılımından çok memnun kaldıklarını belirttiler.

Elif Ece Uzun, geçtiğimiz günler de Vizyon Ajans'ın sahibi Atilla Kalpakaslan'ın yıllar evvel yıllar aralarında Çağla Şikel'in de bulunduğu 4 ünlü mankenin Akmerkez'de bir rezidansta yaptıkları lişiye özel defileden sonra "Türkiye'de mankenlik mesleği çöktü" şeklindeki açıklamasıyla ilgili olarak, "Bilmediğim konu hakkında yorum yapmak istemem.Ama mankenlik mesleğinin zor zamanlar geçirdiği doğru,sadece ona bağlamamak lazım. Kişiye özel defilele benim tarzım değil. Ben o tür defilelere katılmam. "dedi.

BİZE LAF DÜŞMEZ

Güzel manken yine Kalkapkaslan'ın Emrah'la Asuman Krause'nin 50 bin lira karşılığında rekalm aşkı yaşadığını iddia etmesiyle ilgili olarak da "Alan da memnun veren de memnunsa bize laf düşmez. Bana hiç öyle bir teklif gelmedi. Dünyanın sonu gelse yapmayacağım şeydir." dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com