Ünlü mankenin düğününde hamile şakası!

Ünlü mankenin düğününde hamile şakası!
Oyuncu Bekir Aksoy uzun zamandır birlikte olduğu manken Derya Çavuşoğlu'yla evlendi.
Oyuncu Bekir Aksoy uzun zamandır birlikte olduğu manken Derya Çavuşoğlu'yla Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde kıyılan nikahda renkli diyaloglar yaşandı. Çiftin nikahını Bodrum Belediye Başkanı CHP'li Mehmet Kocadon kıydı.
 
Nikahı kıymaya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, davetlileri "Hazır rüzgarı da arkamıza almışken ve deniz üzerindeyken ben sizleri Halikarnas Balıkçısı'nın 'Merhabası' ile selamlıyorum" dedi. Yakın dostlarının da yalnız bırakmadığı nikah töreninde çiftin şahitliklerini ise Selcan Yedier, Berker Nişancı, Ceyhun Yağlıcıoğlu ve Seyit Ali Gündoğdu yaptı.
 
Davetliler arasında yer alan modacı Dilara Endican'ın "Bekir hamileyim. Bebeğimiz olacak senden. Bir daha düşün" demesi davetlileri kahkahaya boğdu. Bekir Aksoy ise gülerek "Çok düşündüm" diye karşılık verdi.

 
Rüzgarlı bir havada gerçekleşen nikah töreninde, Derya Çavuşoğlu gelinliğinin tüllerinin uçuşması nedeniyle zor anlar yaşadı. Törene pop şarkıcısı ve müzisyen Tayfun Duygulu, eşi Tuğçe Duygulu, oyuncu Zeyno Gönenç, modacı Dilara Endican, Tarık Papuççuoğlu, Oktay Kaynarca, Oya İnci, program yapımcısı ve sunucu Gani Müjde, oyuncu eşi Belma Canciğer, sunucu Ece Erken'in de aralarında yer aldığı yaklaşık 150 davetli katıldı. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com