Ünlü oyuncu emniyette

Ünlü oyuncu emniyette
Oyuncu Erdal Özyağcılar sosyal medya üzerinde kendi adına açılan hesapların sahte olduğunu söyleyerek bunları açanlardan şikayetçi oldu.

Sahte hesapların kapatılmasını isteyen Erdal ÖzyağcılarBu sahte hesaplar kapatıldıktan sonra kendim Twitter ve Facebook hesapları açacağım.” dedi.

Oyuncu Erdal Özyağcılar bu sabah saatlerinde Asayiş Şube Müdürlüğüne geldi. Bilişim Suçları Büro Amirliğinde şikayetiyle ilgili ifade veren Erdal Özyağcılar yaklaşık bir saat kaldıktan sonra avukatı ile birlikte Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı. Asayiş Şube Müdürlüğünden çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Erdal Özyağcılar “Twitter ve Facebook üzerinde benim adımı kullanan bazı kişiler hesap açmışlar. Sanki gerçekten benmişim gibi insanlarla konuşuyorlar. Bu siteler içinde benimle ilgili olumlu olanda var olumsuz olanda. Bunları açanları benim ismimi kullananların tespit edilmesini ve sahte sosyal medya hesaplarının kapatılmasını istedik.” dedi.

Bugüne kadar kendisinin sosyal medya üzerinde hiç hesap açmadığını söyleyen Erdal Özyağcılar “Sahteleri kapandıktan sonra kendi hesaplarımı oluşturacağım. Böylece hayranlarım benimle irtibat kuracaklar.” dedi.

Öte yandan polis Erdal Özyağcılar’ın şikayeti üzerine ismini kullanarak Twitter’da iki Facebook üzerinde 5 ayrı hesap açan kişilerin yakalanması için soruşturma başlattı. Bu kişilerin IP numaraları tespit edildikten sonra polis tarafından gözaltına alınacak ve ifadeleri alınacak. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com