Ünlü oyuncuya TRT'den şok!

Ünlü oyuncuya TRT'den şok!
Ayça Varlıer, TRT Okul kanalında katıldığı program öncesinde giyeceği kıyafet konusunda uyarılmasını twitterda takipçileriyle paylaştı.
Oyuncu Ayça Varlıer, TRT Okul kanalında katıldığı program öncesinde giyeceği kıyafet konusunda uyarılmasını twitterda takipçileriyle paylaştı.
 
Yaşadığı şoku anlatan Varlıer, çok korkutucu bir yola girmişiz sözleriyle tepkisini dile getirirken, modacı Dilek Hanif’in THY hostesleri için tasarladığı kıyafetlere de atıfta bulundu.
 
Oyuncu Ayça Varlıer de TRT’nin kıyafet sansürüne tepki gösterdi. Varlıer katıldığı TRT Okul programında konuklara uygulanan kıyafet sınırlaması nedeniyle daha kapalı bir gömlek giyerek çekimlerin yapıldığını söyledi. Oyuncu Ayça Varlıer geçtiğimiz hafta ekrana gelen ve konuk olduğu TRT Okul programında başından geçenleri twitter sayfasında protesto etti. Programda konuklara kıyafet sınırlaması getirildiğini iddia eden oyuncu, yaşadıklarını “Geçen gün TRT Okul programına konuktum. Kıyafet konusunda bazı uygulamalar getirilmiş. Sıfır kol ve anladığım kadarıyla köprücük kemiğe kadar olan yakalar uygun değilmiş. Mini etek zaten olamaz. Programa çıkmadan bana söylediler. Açıkçası yorumu sözlere bırakıyorum. Acaba birkaç seneye Dilek hanım’ın yapmış olduğu bu kostümlere benzer uygulamalar da gelir mi dersiniz?” sözleriyle dile getirdi. Varlıer, bir takipçisinin “Okul programı olduğu için mi öyle giyindiniz?” sorusuna ise “Hata oldu o kıyafet. Çok daha uygun, spor tercih ederdim. Programın içeriğini bilmiyordum, kısıtlamaları duyunca getirdiğim birkaç parçadan seçiverdik. Yani hem talihsizlik hem de üzüntüdolu anlar yaşadım” yanıtını verdi.
 
DEKOLTE YÜZÜNDEN BİR PROGRAM YAYINLANMAMIŞ
 
Varlıer ayrıca dekolte kıyafet giydiği gerekçesiyle bir şarkıcının programa katıldığı bölümlerin de iptal edilip, ekrana gelmediğini de sözlerine ekleyip, “Belki de gelmesi gerekiyor birşeylerin olabilmesi için. Ateş düştüğü yeri yakar. Bir şarkıcının giydiği dekolte yüzünden program çekilmesine rağmen iptal olmuş. Bilmiyorum, oradaki çalışanlar söyledi. Ben yayına çıkmadan yarım saat önce bu haberi aldım. Ters Takla programı hazırlık yapmış çıkmamazlık ayıp olurdu ama önceden bilseydim benim de tavrım farklı olurdu. Oradaki çalışınlar da bu duruma çok üzülmüşler bana söylediklerinde üzüntümü ve şokumu paylaştılar. Ne yapabilirler ki? Kimse kişisel algılayıp, üzülmüyor zaten. Ciddi anlamda yola sapmışız. Zaten sorun benim ne giyip giymediğim değil, herşey çok ortada ve korkutucu” sözleriyle yaşadıklarına dikkat çekti. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com