Ünlü popçu tacize uğradı!

Ünlü popçu tacize uğradı!
"Sırf kırmızı saçlarım yüzünden bir de parlayan küpem"

Popçu Yıldız Tilbe, önceki gece kimligi belirsiz kişiler tarafından otomobille takip edildi. Sanatçı, korkunca gaza bastığını ancak takipten kurtulamadığını, kendini evine zor attığını Twitter'dan paylaştı.

Pop müzik şarkıcısı Yıldız Tilbe, gece yarısı tacize uğradı. Otomobiliyle evine dönen Tilbe, başka bir otomobil tarafından evine kadar takip edildi. Seviyen sanatçı, yaşadığı korku dolu anları "Saçlarım kırmızı diye takip edildim" diyerek dile getirdi. Sanatçı, yaşadığı dehşet anlarını Twitter'da şöyle anlattı: "Geç saatte araba kullanan yalnız bir kadına alışamadık daha. 120 ile gidiyorum sahilde sanki cam açık 30'la gidiyormuşum gibi takip ediyorlar.

Kimseyle işim olmadığı anlaşılsın diye hızlanıyorum, o da hızlanıyor. Sabah sabah Topkapı'dan 10 dakikada geldim. Kırmızı ya saçlarım yetiyor. Birden takipçim oluyorlar otoyolda. Ayy Allah korusun bu saatte başörtülü bir kadının direksiyonda tek olması direkt felaket demek.

Başörtüsüzüm peşimden uçuyorlar. Başörtülünün halini bilemem, kendini bilmeyen çok. Eve kadar geleceklerdi vallahi. Sırf kırmızı saçlarım yüzünden bir de parlayan küpem. Bazen tek başıma oluyorum bir benzinciye giriyorum peşimden gelip ben olduğumu görünce "Aaa siz misiniz kusura bakmayın tanıyamadık" diyorlar"... (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com