Ünlü sanatçı ifade verdi

Ünlü sanatçı ifade verdi
Twitter üzerinde Gazeteci Yazar Ahmet Hakan’a hakaret ettiği iddia edilen Nihat Doğan, Asayiş Şube Müdürlüğüne gelerek ifade verdi.
Nihat Doğan yaklaşık bir saat Emniyet Müdürlüğü binasında kaldıktan sonra çıkışta “Yazdıklarım hakaret değil. Malümun ilanıdır.” dedi. Nihat Doğan önümüzdeki hafta içinde kendisininde Ahmet Hakan’dan şikayetçi olacağını söyledi.
 
Gayrettepe’de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğünün binasına saat 15.15 sıralarında gelen Nihat Doğan, binanın giriş katında bulunan Bilişim Suçları Büro Amirliğine geldi.

Yaklaşık bir saat içerde kalan ve Ahmet Hakan’ın şikayeti sonucu başlatılan soruşturma kapsamında ifade veren Nihat Doğan daha sonra Emniyet Müdürlüğü binasından ayrıldı.

Çıkışta basın mensuplarının sorularını kısaca yanıtlayan Nihat Doğan “Arkadaşlar gazeteci Ahmet Hakan hakkımda şikayette bulunmuş. Bende bu hafta itibariyle kendisinden şikayette bulunacağım. Kendisiyle ilgili yazdıklarımdan dolayı ifade verdim. Mesele bu. Hakaret değil malumun ilanıdır. Malumu ilan ettik. Hakkında iftira falan etmedik. Zaten yazdıklarımızın çoğu medyada herkes tarafından yazılmış , çizilmiş , bilinen şeyler.” dedi. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com