Ünlü şarkıcı ikinci kez evleniyor

Ünlü şarkıcı ikinci kez evleniyor
Rafet El Roman, kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile nişan yüzüğü taktı.

Rafet El Roman, ikinci kez evleniyor! Ünlü popçu, kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile nişan yüzüğü taktı. Nişan töreni; Ceren'in Almanya'da yaşayan annesinin evinde, aile arasında yapıldı.

"DÜĞÜN HAZIRLIĞI İÇİNDELER"

Rafet El Roman, Ceren Kaplakarslan'ın kendisini razı ettikten sonra babasını da bu ilişkiye razı etmeyi başardı. Ciddi adımları atmadan önce Ceren'in babası ile anlaşmayı ihmal etmeyen ünlü şarkıcı amacına ulaştı.

Rafet El Roman; kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile evlilik yolunda! Sanatçı, ilişkilerine karşı çıkan sevgilisinin babası; ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan'ın da gönlünü kazanmayı bildi. Rafet, nikah masasına oturmayı planladığı sevgilisi Ceren'i zaten o yüzden Almanya'ya götürmüştü. Ceren; Rafet'in annesi ve akrabalarıyla tanışıp yeni ailesiyle kaynaştı.

"KIZIMIN MUTLULUĞU ÖNEMLİ"

Uzun süre bu beraberliğin karşısında duran baba Atilla Kaplakarslan; ilk kez GÜNAYDIN'a konuştu ve düşüncelerini anlattı:

"Kızımın mutluluğu dünyadaki her şeyden daha kıymetli. İlk başta Rafet'in karışık bir özel hayatı olduğu için ilişkiye karşıydım. Ceren'in üzülmesini istemiyordum ama baktım ilişkileri ciddi, bana artık saygı duymak düşer!" (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com