Ünlü şarkıcının cipi gümrük yolunda

Ünlü şarkıcının cipi gümrük yolunda
İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından lüks araçların gümrüklerden düşük fiyat gösterilerek yurda sokulması ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında el konulan ve aralarında şarkıcı Sibel Can’ın cipinin de bulunduğu 15 lüks araç İstan
Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ithal edilen lüks otomobillerin gümrük beyanlarında fiyatlarının düşük gösterilip devletin zarara uğratılması ile ilgili 2 yıl önce başlattığı soruşturmayla ilgili olarak 1 Kasım 2012 günü operasyon düzenlemişti.

Operasyonda Çiftkurtlar otomobilin sahibi M.Ç de gözaltına alınmış ve bazı araçlara da el konulmuştu. M.Ç., işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı. El konulan lüks araçların arasında Sibel Can'ın cipi de bulunuyordu. Soruşturma kapsamında 20 gündür Bağcılar'daki Vatan Otoparkı'nda tutulan 15 lüks araç bugün polis tarafından İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü deposuna götürülmeye başlandı.

Araçların bir kısmı Trafik Vakfı'na ait çekiciye bindirilerek götürüldü. Sibel Can’a ait lüks cipin de aralarında bulunduğu diğer araçlar da ilerleyen günlerde polis ekipleri tarafından teslim edilecek.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com