Ünlü şarkıcıya anne şoku!

Ünlü şarkıcıya anne şoku!
Ünlü sanatçı tatile çıkmayı planlarken annesinin rahatsızlanıp hastaneye kaldırılmasıyla soluğu memleketinde aldı.

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren sanatçılardan biri olan Yusuf Güney, tatile çıkmaya hazırlanırken annesinin aniden rahatsızlanması üzerine şoke oldu.Güney, apar topar soluğu Trabzon'da hastanede yatan annesinin yanında aldı.

İki ay sonra çıkaracağı yeni albümünün çalışmalarına Ramazan dolayısıyla ara veren Yusuf Güney, kardeşleri Tuğba ve Alim ile yeğeni Nisanur ile birlikte tatil için otomobille Karadeniz turu yaparak memleketi Gümüşhane'ye gelmeyi planlarken, annesi Seher Güney'in aniden rahatsızlanmasıyla şok yaşadı. Annesinin Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılması üzerine hemen yakınlarıyla birlikte uçakla İstanbul'dan Trabzon'a gelen Güney, annesinin safrakesesinden ameliyat olduğunu söyledi.

Ünlü sanatçı, "Aslında İstanbul'dan araba ile yola çıkacaktık. Karadeniz sahilini geze geze bir tatil yapmayı amaçlıyorduk. Ama annemin aniden rahatsızlanması tatil planlarımızı alt üst etti. O nedenle uçakla Trabzon'a gelmek zorunda kaldık. Annemin bir an önce iyileşip sağlığına kavuşmasını bekliyorum" dedi.

"TRABZON'UN YERİ BİR BAŞKA"
Çocukluğunun geçtiği Trabzon'u elinden geldiğince sık ziyaret ettiğini belirten Güney, "15 yaşına kadar bu şehirde yaşadım. Okula burada başladım. Elimden geldiği kadar çocukluk arkadaşlarımla görüşmeye çalışıyorum. Önceki gelişimde öğretmenlerimi ziyaret etmek istedim, ama benim zamanımdaki öğretmenleri bulamadım. Trabzon'un benim hayatımda çok önemli yeri vardır. Akçaabat köftesi, mıhlama, pide özlemi her zaman aklımdadır" diye konuştu. Trabzon'da bir konser vermeyi de düşündüğünü belirten Yusuf Güney, "Şu ana kadar Trabzonlu hayranlarımla bir araya gelemedim. Ama en kısa zamanda bunu gerçekleştireceğimi sanıyorum. Bu aralar yeni çıkaracağım albümün çalışmalarını yapıyorum. Ramazan dolayısıyla buna biraz ara verdim. İnşallah iki ay sonra bu albüm piyasaya çıkacak" dedi.

UFUKTA EVLİLİK YOK
Birlikte olduğu özel bir kız arkadaşının olmadığını, evliliği henüz düşünmediğini ifade eden Güney, "Şu an sadece sanatımla gündeme gelmek istiyorum. Benim öyle gece kaçamaklarım falan yoktur. Hayranlarım da evliliğimi henüz kabul etmez. Bunu son çıktığım Hülya Avşar'ın sunduğu televizyon programında daha iyi anladım. Programa katılan bayanların biriyle dans etmem bile olay oldu. Çok sayıda hayranım bunu bile kabul edemediğini sosyal paylaşım sitesinden attıkları maillerle gösterdiler. Şimdi kalkıp evlendiğimizi düşünsene olay olur" dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com