Ünlü Şovmen Emniyet'te!

Ünlü Şovmen Emniyet'te!
Çarkıfelek programındaki olay yaratan sözü, Mali'nin başını ağrıtmaya devam ediyor..

ÇARKIFELEK programına telefonla bağlanan bir seyirciye "Orada ne yapıyorsunuz, mum söndü mü yapıyorsunuz?" dediği için sunucu Mehmet Ali Erbil, konuyla ilgili olarak Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı soruşturma kapsamında polise ifade verdi. Erbil'in ifadesinde "Kötü bir niyetim yoktu. Sözlerim amacını aştı" dediği belirtildi.

Bu sözler üzerine Erzincan Cumhuriyet Başsavcılığı TCK'nın 216/2 maddesi uyarınca “halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet ve bölge farklılıklarına dayanarak alenen aşağılama” suçlarından soruşturma başlattı. Savcının talimatı üzerine Mehmet Ali Erbil, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinde bulunan Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne gitti.

Yaklaşık bir saat kalan Erbil'in ifadesinde "Kötü bir niyetim yoktu. Televizyonda canlı yayın yapmak zor bir iş. Her söylediğinize dikkat etmek zorundasınız. Benim yarışma programım saatlerce sürüyor. Bu söylediğim cümle ağzımdan aniden çıktı. Amacını aşan bir ifadeydi. Konuyla ilgili zaten özür de diledim. Üzgünüm" dediği öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com