Ünlü sunucu canlı yayında evlendi

Ünlü sunucu canlı yayında evlendi
afta içi her gün ekrana gelen evlilik programı “Su Gibi”nin sunucusu Songül Karlı, bugün canlı yayında Metin Yüncü ile dünya evine girdi.
Ekrana geldiği 5 yıl boyunca 248 çifti evlendiren Songül Karlı, bugünkü canlı yayında evlenen 249. çift oldu. Stüdyoya Keremcem'in 'Sensiz Olmaz Ki' şarkısıyla giren Songül Karlı ve müstakbel eşi Metin Bey daha sonra Ebru Gündeş'in şarkısı eşliğinde dans etti.
 
Stüdyo'da kıyılacak nikahta Songül Karlı'nın şahitliğini Mustafa Gülnahar ile eşi Neslihan Gülnahar yaparken damat Metin Yüncü'nün şahitleri Abdullah Varlı, Yılmaz Alp ve futbolcu Fatih Akyel oldu.

"BENİMLE ÖLECEK MİSİN"
 
Stüdyoya kurulan nikah masasına oturan çift nikah memuresinin isteğiyle kız isteme merasimini yeniden tekrarlandı. Metin Yüncü, Songül Karlı'ya 'Benimle ölecek misin' sorusunu yöneltti ve Karlı da kabul edip damadı öptü.
 
NİKAH MASASINDA DERBİ İDDİASI
 
Nikah masasında nikahlarının kıyılmasını bekleyen çift derbi iddiasına girdi. Yarın akşam Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak maç için kazanan taraf karşı takımın formasını giymek üzere iddiaya girdi. Galatasaray taraftarı olan Songül Karlı Fenerbahçe'nin kazanması durumunda formasını giyip gezeceğini kabul etti.
 
CANLI YAYINDA EVLENDİLER
 
Nikah memuresinin "Metin Bey'i eşin olarak kabul ediyor musun?" sorusuna "Hayatımın en güzel günü onu tanıdığım gündü, o yüzden evet" cevabını veren Songül Karlı'nın nikahı canlı yayında kıyıldı.

Karlı, nikah defterini imzaladıktan sonra eşinin ayağına basmayı ihmal etmedi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com