Ünlü sunucu hayatını kaybetti

Ünlü sunucu hayatını kaybetti
Eski manken, TV sunucusu ve jüri üyesi Charlotte Dawson evinde öldü. Dawson daha önce intihara teşebbüs etmişti

Yeni Zelanda doğumlu Dawson'ın cansız bedeninin, Sidney'in Woolloomooloo bölgesindeki evinde bulunduğu belirtildi. 47 yaşındaki Dawson'ın ölümü aralarında ünlü aktör yönetmen Russel Crowe'un da bulunduğu arkadaşlarını yasa boğdu. Dawson son alarak Avustralya'da yayınlanan Next Top Model adlı yarışmanın jürisinde yer alıyordu. Güzel sunucunun 2012 yılının Eylül ayında da intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Yeni Zelanda Başbakanı John Key de Twitter 'a yazdığı mesajda Charlotte Dawson'ın ölümüne çok şaşırdığını ve üzüldüğünü belirtti.

Polis Dawson'ın ölüm nedeni hakkında kesin bir açıklama yapmadı. Ancak Dawson'ın uzun süredir depresyonda olduğu belirtiliyor.

Olimpik yüzücü Scott Miller'yla evlenip boşanan Dawson, Next Top Model Yarışması'nın seçici kurul üyeliğinin yanı sıra Woman' Day adlı dergide moda editörlüğü de yapmıştı. Charlotte Dawson son dönemde sık sık sabah yayınlanan TV programlarına katılıyordu. Son olarak da 21 Şubat 2014'te yayınlanan Morning Show adlı bir programda kamera karşısına geçmişti.(UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com