Ünlü yapımcıdan şok karar

Ünlü yapımcıdan şok karar
TİMS yapım şirketinin sahibi Timur Savcı işlerini durdurduğunu ve sektöre ara verdiğini duyurdu

Televizyon sektörünün en güçlü yapımcılarından olan, halen Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl’ı yapan TİMS Prodüksiyon’un sahibi Timur Savcı ani bir kararla ağustos ayı itibariyle sektöre iki yıl ara verdiğini açıkladı.

Sektörün en güçlü dizi yapım şirketlerinden olan TİMS'İn sahibi Savcı bu kararını dün öğlen saatlerinde şirket çalışanlarıyla paylaştı. “Sektöre ara verdiğini, iki-üç yıl boyunca hiçbir şey yapmayacağını, şirketinin bütün ticari faaliyetlerini durdurduğunu, yapacağı işleri iptal ettiğini” açıkladı. Bundan sonra ailesine ve çocuğuna daha çok zaman ayırmak istediğini söyledi.Bu kararına saygı gösterilmesini isteyerek konuşmasını noktaladı.Timur Savcı’nın bu duygusal konuşmasını ekibi gözyaşları içinde dinledi.

ÇALIKUŞU VE MUHTEŞEM YÜZYIL NE OLACAK?

Timur Savcı’nın şu anda yaptığı iki dizi var; biri Muhteşem Yüzyıl, diğeri Çalıkuşu. Muhteşem zaten haziran başında, 15-16 bölüm sonra bitiyor. Ancak Çalıkuşu için Savcı Kanal D'ye bir teklif götürdü. Kanal D yönetimini arayarak sektörden bir süreliğine çekildiğini, Çalıkuşu’nun önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği kararını kanal yönetimine bıraktığını açıkladı. “Çalıkuşu’na devam etmek isterseniz, siz çekebilirsiniz” dedi.

NEDEN HERŞEYİ BIRAKTI

Son derece başarılı biri neden herşeyi bırakır? Yakın çevresi bu durumla ilgili şunları söyledi; "Kendisine, ailesine ve projeleri için yeniden heyecanlanmaya zaman ayırmak istediği için bu kararı aldı.Bir dönem yurtdışında yaşamayı düşünüyor, kafasını dinlemek, İngilizce’sini geliştirmek istiyor. 2-3 yıl sonra da yeniden sektöre dönmeyi planlıyor" (MRE)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com