Ünlü yazar mezarlıkta ölü bulundu!

Ünlü yazar mezarlıkta ölü bulundu!
62 yaşındaki araştırmacı yazar Recep Albayrak, memleketi Kütahya’nın Simav İlçesi’ndeki anne ve babasının mezarının başında cesedi bulundu. Yapılan ilk incelemede Albayrak’ın ruhsatlı tabancasıyla başına ateş ederek intihar ettiği belirlendi.

Ankara’dan yalnız başına otobüsle Simav’a gelen 62 yaşındaki Recep Albayrak, ablasının yaşadığı Demirciköy beldesindeki eve gitti. Bir süre ablası emekli öğretmen Güler Çimecioğlu ile sohbet eden Albayrak, daha sonra abdest alarak anne ve babasının medfun bulunduğu Demirciköy Mezarlığı’ndaki aile kabristanını ziyaret etti.

Burada beylik tabancasıyla bir el başına ateş eden Albayrak öldü. Birkaç saat sonra mezarlık yakınından geçen bir kişi yerde kanlar içinde yatan Recep Albayrak’ı görünce durumu jandarmaya bildirdi.
 
Ekipler, elinde tabancası olan ve başından tek kurşunla vurulmuş Albayrak’ın cesedini buldu. Albayrak’ın cesedi Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Simav Cumhuriyet Başsavcılığı, yayımlanmış 4 kitabın yazarı Recep Albayrak’ın intiharı ile ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
 
Esrarengiz intiharıyla Simavlıları yasa boğan araştırmacı yazar Recep Albayrak’ın iyi derecede Farsça bildiği öğrenildi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com