Ünlü yıldızı geneleve götürmüşler

Ünlü yıldızı geneleve götürmüşler
Dünyaca ünlü yıldızın Türkiye itirafında bir genelev macerası var. Pink Floyd grubunun solistinin başına bakın neler gelmiş.

Pink Floyd grubunun solisti Roger Waters yazar Elif Şafak'a verdiği röportajda dünya medyasının diline düşecek Türkiye itirafında bulundu. Ünlü solist meğer Türkiye'ye geldiğinde onu bir geneleve götürmüşler.

Ünlü yazar Elif Şafak Hürriyet gazetesi için Pink Floyd grubunun solisti Roger Waters ile konuştu. Bugünkü gazetede yer alan söyleşide ilginç bir itiraf yer aldı.

KOLUNDAN SÜRÜKLEYEREK GENELEVE SOKMUŞLAR

Roger Waters Türkiye'ye geldiğinde onu Konya'da bir geneleve götürmüşler. Waters genelev macerasını şöyle anlatıyor;

"Beni daracık sokaklardan geçirerek upuzun parmaklıkları olan bir yere getirdiler. Önce ne olduğunu anlamadım. Sonra fark ettim ki burası bir genelevdi. Kapıdan şişman bir hayat kadını çıktı ve beni kolumdan tutup içeri sürüklemeye başladı. Ortalıkta bir sürü yarı çıplak kadın vardı. Kadına direndim, ne de olsa İngilizim. Herkes bana gülüyordu, çok utandım.

HAYATIMDAKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM

Sonra anladım ki tek istedikleri beni aralarına alıp bir hatıra fotoğrafı çektirmekti. Hayatımdaki en büyük pişmanlığı o an yaşadım. O kadınların niyetini yanlış anlamıştım. Hâlâ hatırladıkça yüzüm kızarır. Oradan ayrılınca otobüs terminaline götürdüler beni. Tanıştığım herkes çok misafirperver ve yardımcıydı. İstanbul otobüsüne bir kuruş vermeden bindim.

BİR TÜRKİYE ANISI DAHA

Size bir anımı daha anlatayım: 1960’ta İstanbul’daydım... Annemin küçük bir otomobili vardı. Onunla yolculuk yapıyordum. Bozuldu ve tamirciye götürdüm. Tek kelime Türkçe konuşamıyordum. Otomobilin etrafında bir sürü erkek toplandı. Bir Amerikan otomobil olduğu için ellerinde bozuk parçayı değiştirmek için gerekli yedek parça yoktu ve o kadar çok yardım etmek istediler ki orada kendileri bir parça yaptılar. Bayağı uğraştılar, birkaç günlerini aldı ama ölçüp biçerek gerekli parçaya benzer bir şey üretebildiler. Çok güzel bir andı. İstanbul’a ilk gelişimdi. Türk insanının ne kadar yardımsever olduğunu o an anladım.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com