Ünlü yönetmene kızından taciz suçlaması!

Ünlü yönetmene kızından taciz suçlaması!
Dünyaca ünlü yönetmenin kızı babasının kendisini 7 yaşındayken taciz ettiğini iddia etti.

Amerikalı aktör ve yönetmen Woody Allen'ın Mia Farrow’la olan evliliği sonucu üvey kızı olan Dylan Farrow babasının 7 yaşındayken taciz ettiğini New York Times gazetesine gönderdiği açık mektupta itiraf etti. Dylan, bu durumdan çok rahatsız olduğunu, yaşadıklarının kendisini senelerce esir aldığını belirterek  "onun diğer küçük kızlara yaklaşmasına izin verdiği için kendisini suçlu hissettiğini" belirtti.

Dylan Farrow, mektubunda, 1992 yılında ailenin Connecticut'taki evinde Allen'ın kendisine "cinsel saldırıda" bulunduğunu ileri sürdü ancak ayrıntıya girmedi. Farrow mektubunda Allen’ın kendisini "sıkça hoşlanmadığı şeyleri yapmaya zorladığını" sonrasında da bunları sır olarak saklamaları gerektiğini söylediğini, ev içinde Allen’dan kaçtığını ancak her seferinde yönetmenin kendisini bulduğunu iddia etti.

Dylan Farrow'un iddialarına internet sitesinde yer veren New York Times, Woody Allen'ın konuyla ilgili yorum yapmayı kabul etmediğini belirtti.

Farrow'un ilk kez kamuoyuna açıkladığı taciz iddialarıyla ilgili daha önce soruşturma başlatılmış, konu bir süre medyanın gündeminde de kalmış ancak ünlü oyuncuya suçlama yöneltilmemişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com