Ünlüler tek tek günah çıkarıyor

Ünlüler tek tek günah çıkarıyor
Ortaç ve Tatlıses'ten sonra Özcan Deniz de açıklama yaptı

Başbakan'ın 'Ahmet Kaya'ya saldıranlar Gezi'de bize saldıranlardır' lafı üzerine tedirgin olan sanatçılar tek tek günah çıkarmaya başladı. Serdar Ortaç 'Gezi Parkı'nda olmadığını söyleyerek ilk açıklamayı yaptıktan sonra İbrahim Tatlıses, Özcan Deniz ve Reha Muhtar da Ahmet Kaya'nın linç edilmeye çalışıldığı gecede olmadıklarını yada saldırmadıklarını iddia ettiler.

Magazin Gazetecileri gecesinde olmadığını söyleyen Özcan Deniz twitter hesabından "Ahmet Kaya'nın linç edildiği utanç gecesinde olmadığımı 15 yıldır ifade etmeye çalıştım. Sonrasında da Ahmet Kaya'yı arayıp üzüntümü dile getirdim. Üzgünüm ki her yıl benim de orada olduğuma dair yazılar yazılmakta. Bu yüzden açıklama gereği duydum. Kınanmam bu güne ait bir kınanma değil. Diyarbakır'da yıllar önce verdiğim dev nevruz konserinde de, Yusuf Hayaloğlu'nun albümüne verdiğim destek zamanında da bunu hep dile getirdim. İnşallah bu son olur ve bir daha bunu açıklama gereği duymam" dedi.

İbrahim Tatlıses de kendi twitter hesabından; "Evet bende o gece ödül aldım almaz olaydım. Saat 11de taksimdeki MAKSİM gazinosunda sahneden indim oraya gittim orda öğrendim befendiler...! Her seferinde ben anlatmatan bıktım sizler beni yormaktan bıkmadınız hangi şerefsiz beni orda görmüşse ben hazırım bedel ödemeye ya siz? Vallahi yoruldum billahi yoruldum merak etmeyin ahmedimi sizden daha çok severdim gerçi niye anlatıyorsam! Gülten kardeşim, Arşivi karıştırın olayın olduğu gün taksim'deki maksim gazinosunda ibrahim tatlıses proğramdamı değilmi? teknoloji önünüzde bakın bulun..." şeklinde kendini savundu.

Geceye ait görüntülerde en çok yer alanlardan Reha Muhtar da köşe yazısında o gün ortamı yumuşatmaya çalıştığını iddia etti. "O resimdekiler ve o sanatçılar; 10. Yıl Marşı okumuyorlar... O resimdeki ünlü sanatçılar ve ben, salonda gerilen sinirleri, saldırganlığı, mütecavizliği engellemek için, havayı yumuşatmak uğruna Türkiye ’nin barış şarkısı olan Memleketim şarkısını söylüyorlar...  Ne İbrahim Tatlıses, ne Mahsun Kırmızıgül, ne Emel Sayın, ne Ajda Pekkan, ne Muazzez Ersoy, ne Ferdi Tayfur, ne Reha Muhtar, ne Beyazıt Öztürk, o şarkıda ortamı germeye değil; yumuşatmaya çalışıyor... " dedi. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com