Ünlüler Tekne Pazarı'nda

Ünlüler Tekne Pazarı'nda
'İkinci El Tekne Pazarı'nda işadamlarının kullandığı yatlar satılmaya başlandı.

Türkiye' de ilk kez düzenlenen Boat Shop İkinci El Tekne Pazarı, İstanbul Pendik'te açıldı. 150 adet, çoğu az kullanılmış veya suda hiç kalmamış teknenin görücüye çıktığı pazarda, yatların fiyatı 21 bin 900 dolardan başlıyor. Pazarın en pahalı teknesi ise 12 milyon euro olan 'Pleasure Yacht Cameleon' modeli. 8 Mayıs'a kadar sergilenecek olan teknelerin toplam satış fiyatı ise 600 milyon TL'yi buluyor. Pazarda, işadamlarının ve magazin dünyasının tanınmış isimlerinin kullandığı tekneler de bulunuyor.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz'ın ilk teknesi bu fuarda alıcı bulmak için satışa çıkarken; Ömer Malaz, Rahmi Koç, Mustafa Koç, Sadettin Saran, Adnan Polat, Acun Ilıcalı ve Sertap Erener gibi birçok ünlünün kullanmış olduğu tekneler de yeni alıcılarını bekliyor. Pazarın ilk günü büyük ilgi gördü. Açılıştan sonraki 3 saat içerisinde 12 tekne el değiştirdi.

BİRİ ALDI BİRİ SATTI

İlk gün, atv'nin Kurtlar Vadisi dizisinde 'Zaza' rolüyle izlenen ünlü tiyatrocu Ali Sürmeli, 'Lotus 23' adlı tekneyi 55 bin TL'ye satın aldı. Şarkıcı Nil Karaibrahimgil ise kendi teknesini sattı. Ama Karaibrahimgil'in teknesini kaça sattığı açıklanmadı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com